Сегодня : 25 марта, 2019 года, понедельник
Баннер
Баннер
Тепло, вода та дороги - основні проблеми міста PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Тепло, вода та дороги - основні проблеми міста

Так зазначив в.о. міського голови, секретар міської ради Костянтин Синьогуб на засіданні виконавчого комітету, яке не відбулося через відсутність кворуму 21 лютого у малому залі Будинку рад. І хоча розглянути питання порядку денного не вдалося, проте важливі проблеми міста: високі тарифи на тепло та відключення котелень від газопостачання, борги КП “ВодГео”, графік подачі води, збільшення тарифу на водопостачання та водовідведення, якість пасажирських перевезень у громадському транспорті та вартість проїзду членам виконавчого комітету вдалося обговорити.
- Ми не працюємо в напрямку як покращити послуги смілянам, а весь час намагаємося врятуватися, приймаючи непопулярні рішення. Декілька засідань тому, ми розглядали питання підвищення тарифів на воду. Сьогодні обговорюємо графік подачі води...Якщо є послуга, і вона комфортна для споживачів, тоді ми можемо підвищувати тарифи.  Точно такі ж у нас дороги, такі ж у нас автобуси некомфортні, я вже не говорю про доступність громадського транспорту для людей з інвалідністю...І при цьому всьому ми намагаємося вирішити проблему перекладаючи її на плечі громадян та підвищуючи тарифи, - зазначив член виконкому Азер Мірзоєв, який порадив переглянути тарифи, що діють у Смілі і, в першу чергу, тариф на тепло, який є одним із навищих в Україні.
Разом з тим, член виконавчого комітету А. Мірзоєв  порадив заодно перевірити ефективність роботи керівників  комунальних підприємств.
- Завершенням такої перевірки має стати не просто перегляд тарифів, а й можливе їх зниження, - зазначив А. Мірзоєв та додав, що таку перевірку мають виконувати не члени виконавчого комітету, а фінансова інспекція, яка оприлюднить відповідні висновки.
А. Мірзоєв порадив питання з приводу ремонту доріг вирішувати за допомогою залучення коштів з обласного та державного бюджетів та просив на наступному засіданні виконкому розглянути питання  зменшення тарифів на тепло та покращення якості перевезення пасажирів із залученням до пасажирських перевезень у Смілі перевізників з інших міст.
Тетяна Письменна

 
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер