Сегодня : 25 марта, 2019 года, понедельник
Баннер
Баннер
Смілянським дорогам потрібен капітальний ремонт, а не ямковий PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Смілянським дорогам потрібен капітальний ремонт, а не ямковий

Як зазначив на одному із засідань у міській раді в.о. міського голови, секретар міської ради Костянтин Синьогуб цього року на 70-80 % доріг Сміли має бути здійснений капітальний ремонт асфальтно-дорожнього покриття, а не ямковий.
- Ми відходимо від ямкового ремонту доріг, - зазначив секретар міської ради К. Синьогуб Дороги державного значення, які проходять через місто, ремонтуватимуться у співфінасуванні із обласним бюджетом. Вирішується питання з дорогами національного значення, - повідомив К. Синьогуб, який останнім часом у Києві проводить зустрічі з представниками вищої влади, які можуть посприяти у вирішенні в Смілі питання з ремонтом доріг та допоможуть знайти необхідне фінансування. Як зазначив К. Синьогуб від вирішення питання з теплом він поки що відійшов та  приділяє більше уваги вирішенню проблем з розбитими смілянськими дорогами та боргами водоканалу.
Секретар міської ради К. Синьогуб зазначив також, що для впровадження програми енергоефективності на КП “ВодГео” та вирішення проблеми з вивезенням твердих побутових відходів у Смілі залучили КП “МІФК”, яке очолює новий керівник та перед яким поставлено завдання залучення інвестицій для вирішення цих двох першочергових проблем.

 
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер