Сегодня : 25 марта, 2019 года, понедельник
Баннер
Баннер
У Смілі порахують люки та визначать кількість квартир з централізованим та індивідуальним опаленням PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

У Смілі порахують люки та визначать кількість квартир з централізованим та індивідуальним опаленням

Депутат міської ради Володимир Бердецький нагадав членам виконавчого комітету про необхідність проведення у місті аудиту по кількості каналізаційних люків, які належать водоканалу та теплопостачальним організаціям, щоб знати яка кількість люків у місті зараз знаходиться без покришок, а де покришки на люках ще вціліли від рук недобросовісних смілян. Таку роботу вже розпочинали робити у міській раді зовсім нещодавно, але порахувати кількість люків завадив сніг, тож вирішили дочекатися весни. Не вдалося провести заплановане раніше  зібрання членів виконавчого комітету і підприємців, які організовують на території Сміли закупівлю металу та приймають від злодіїв ті ж самі покришки від люків. Запрошені на це засідання підприємці просто не прийшли, - нагадав присутнім депутат В. Бердецький.
- Щодо проведення аудиту по люках необхідно дочекатися весни, поки розтане сніг і виконати цю роботу. У цьому мають взяти участь всі ОСББ, тепломережі, водоканал та інші структури. Засідання спільно з управлінням ЖКГ відбудеться в березні. У Смілі близько 3-х тисяч  покришок на люках відсутні, тільки 1 тисячі покришок не вистачає по водоканалу. До участі у засіданні запрошуватимуть підприємців, які займаються збутом металу та підприємців, які виготовляють антивандальні люки, - пояснив секретар міської ради Костянтин Синьогуб своє бачення вирішення цієї проблеми.
Також депутат В. Бердецький нагадав про обіцянку місцевої влади з кінця цього опалювального сезону  видавати людям, котрі проживають у багатоквартирних будинках дозволи на встановлення індивідуального опалення. У зв'язку з цим вже до початку літа необхідно провести аудит кількості квартир, які знаходяться на централізованому та на індивідуальному опаленні.
- Абонентську базу ТОВ “Сміла Енергоінвест” нам не передали. Без цієї бази ми ні про що говорити не можемо, - відповів секретар міської ради К. Синьогуб та повідомив, що невдовзі має зустрітися з керівництвом ТОВ “Сміла Енергоінвест” та сподіватиметься, що цю інформацію міській владі колишнє теплопостачальне підприємство таки надасть.

 
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер