Сегодня : 27 марта, 2019 года, среда
Баннер
Баннер
Депутати активно працювали на сесії PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Депутати активно працювали на сесії

4 квітня під головуванням міського голови О. О. Цибка відбулося ІІ пленарне засідання 67-ї сесії Смілянської міської ради. У роботі сесії взяли участь 26 депутатів, які розглянули 12 питань порядку денного. На початку засідання начальник управління ЖКГ Олег Федоров звернувся до депутатів та повідомив, що з державного бюджету виділять 24 мільйони гривень на поточний ямковий ремонт вулиць Трипільської, Уманської, Незалежності (ті частини доріг, які співпадають з дорогою державного значення Н- 16), тож необхідно аби депутати прийняли рішення про виділення з міського бюджету ще 9 мільйонів гривень, адже ремонт доріг відбуватиметься за участі співфінансування. Ремонтні роботи розпочнуться після проведення тендеру.
Міський голова Олексій Цибко звернувся до депутатів з проханням підтримати благодійну акцію “Великодній кошик”, яка цього дня відбулася на центральній площі міста. Отець Михайло Шевчук, настоятель храму Різдва святого Іоана Хрестителя (УАПЦ) цього дня збирався їхати до наших бійців на Сході України та мав передати їм великодні подарунки від смілян. Громадська активістка Тетяна Бабич зі скринькою збирала кошти серед депутатів аби й місцеві обранці долучилися до чергової благодійної акції та порадували наших захисників в зоні АТО великодніми подарунками. Про проведення благодійної акції “Великодня благодать” розповів член виконавчого комітету Віктор Овчаренко.
Секретар міської ради Костянтин Синьогуб озвучив інформацію надану Смілянською податковою інспекцією про надходження до міського бюджету за І квартал цього року.
Депутат міської ради Ольга Дериземля виступила зі зверненням щодо вивчення тарифною комісією результатів моніторингу пасажирських перевезень пільгових категорій населення на міських автобусних маршрутах.
Начальник відділу охорони здоров'я Микола Стуженко на запит депутата Володимира Бердецького, який він озвучив на попередньому засіданні сесії 29 березня, озвучив інформацію щодо підписання декларацій (договорів) з лікарями, які надають первинну медичну допомогу у медичних закладах, які готові до даної кампанії.
Міський голова Олексій Цибко попрохав депутатів виключити з порядку денного питання про затвердження першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, адже це питання  не обговорювалося детально. Розгляд даного питання  перенесли на наступне засідання сесії, яка за попереднім планом має відбутися 28 квітня. Попередньо на посаду першого заступника міського голови пропонували призначити депутата обласної ради Валентину Далібожак.
До порядку денного було включено кілька проектів, які пройшли розгляд комісій, але не були включені до порядку денного, зокрема це питання про внесення змін до рішення міської ради про затвердження Програми організації та відзначення пам'ятних і професійних свят, урочистих подій, нагородження почесним званням, відзнакою міської ради та виконавчого комітету, привітання ювілярів, трудових колективів, забезпечення співпраці з Асоціацією міст України на 2018 рік; затвердження Програми фінансової підтримки КП “ВодГео” шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі на 2018 рік; про делегування повноважень щодо функцій замовника робіт поточного середнього ремонту вулично-дорожньої мережі, про відшкодування пільг та субсидій.
Депутат міської ради Петро Абажей вніс пропозицію внесення змін до ст.77 Регламенту роботи Смілянської міської ради, які стосуються дострокового припинення повноважень секретаря міської ради. І хоча цю пропозицію розглядали на комісії місцевого самоврядування та її підтримали лише 12 з 26-ти депутатів, тож рішення відхилили та запропонували детально його вивчити і розглянути на наступному засіданні.
Депутати затвердили рівень розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості робіт по будівництву, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту об'єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій; затвердили статут КП “ВодГео”, не підтримали проект рішення щодо використання орендної плати КП “МІФК”, затвердили план підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.
Місцеві обранці підтримали запити О. Дериземлі та А. Голуба щодо виділення коштів на пам'ятник загиблому з зоні АТО смілянину М. Дімітрову та недопущення передачі в приватну власність газотранспортних систем держави, які були озвучені на попередньому засіданні.  
Наприкінці сесії депутати заслухали пояснення начальника фінансового управління Галини Сватко щодо внесення змін до бюджету міста на 2018-й рік.

 
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер