Сегодня : 27 марта, 2019 года, среда
Баннер
Баннер
Нарешті виділили кошти на ремонт дороги PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Нарешті виділили кошти на ремонт дороги

На ІІ-му  пленарному засіданні 67-ї сесії Смілянської міської ради, яка відбулася 4 квітня  депутати розглянули проект рішення Про делегування повноважень щодо функцій замовника робіт поточного середнього ремонту вулично-дорожньої мережі. Це рішення стосується проведення ремонту доріг по вулиці Трипільській-Уманській-Незалежності на тих ділянках, які співпадають з дорогою державного значення Н-16.  Саме для проведення поточного ремонту на цих ділянках дороги  з державного бюджету за сприяння Народного депутата України від нашого виборчого округу Сергія Рудика виділено 24 мільйони гривень. Міська рада мала взяти участь у співфінансуванні і виділити ще 9 мільйонів гривень. Це питання неодноразово розглядалося на комісіях та засіданнях виконавчого комітету. Кілька раз виділення 9 мільйонів гривень на ремонт покриття вулично-дорожньої мережіобговорювалося на засіданні постійної депутатської комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання під головуванням депутата Антона Кривка.
Міський голова О. Цибко зачитав проект рішення, відповідно до якого ДП Служба автомобільних доріг у Черкаській області делегуються функції замовника робіт поточного середнього ремонту вулично-дорожньої мережі на вулицях Трипільська-Уманська-Незалежності. Дане рішення підтримали 23 депутати. Депутати внесли зміни до рішення про міський бюджет на 2018-й рік, пояснення до якого надала начальник фінансового управління Галина Сватко.
Голова бюджетної комісії Антон Кривко озвучив проект рішення останнього засідання бюджетної комісії , яка розглянула перед засіданням сесії  питання співфінансування ремонту вищевказаних доріг у сумі 9 мільйонів гривень. Виділені кошти підуть і на ремонт вулиці Соборної при вїзді у Смілу в районі Паланки біля знаку «Сміла».
Дані кошти будуть зняті з ремонту інших вулиць, коштів призначених для заробітних плат працівникам бюджетних установ, оплати за енергоностії та ін. Та будуть повернуті  при першому коригуванні міського бюджету з коштів, які надійдуть від його перевиконання. Підтримати дане рішення просив секретар міської ради Костянтин Синьогуб, який повідомив, що виділення з державного бюджету 24-х мільйонів гривень на ремонт доріг у Смілі — це не останній транш від держави та планується через кілька місяців ще для Черкаської області виділити 400 мільйонів гривень на ремонт доріг. Тож якщо депутати гарно попрацюють, то ще якусь частину коштів можна буде залучити і на ремонт доріг у Смілі.
Дане рішення підтримали 20 депутатів міської ради, 2-є депутатів утрималися та 1 не голосував.
Тетяна Письменна

 
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер