Сегодня : 27 марта, 2019 года, среда
Баннер
Баннер
На Смілянщині триває місячник добровільної здачі зброї PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

На Смілянщині триває місячник добровільної здачі зброї

Здати нелегальну зброю та уникнути кримінальної відповідальності пропонують смілянам у Смілянському ВП ГУНП в Черкаській області, адже на Смілянщині нині проходить місячник добровільної здачі зброї, який триває з 1 по 30 квітня.  Такі заходи Смілянським відділом поліції проводяться щорічно з метою попередження фактів незаконного зберігання та розповсюдження зброї і вибухівки, спецзасобів, їх використання у злочинних цілях і не за призначенням.Громадяни, які мають у незаконному володінні мисливську гладкоствольну, нарізну, холодну чи газову зброю, мають можливість зареєструвати її у передбаченому законом порядку. Для цього необхідно звернутися до відділу дозвільної системи Смілянського ВП. Згідно частини 3 ст. 263 ККУ, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений ч.1 та ч. 2 цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади, зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.
Водночас, Національна поліція попереджає, про дотримання законодавства щодо використання, перевезення та передачі зброї, та відповідальність за їх порушення. Згідно ст. 263 ККУ за «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами, або вибуховими речовинами» - передбачено кримінальну відповідальність. За носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передачу чи збування вогнепальної зброї, бойових приписів, вибухових речовин без передбаченого законом дозволу громадянам загрожує позбавлення волі терміном від 2-х до 5-ти років. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, кастетів чи іншої зброї без передбаченого законом дозволу карається штрафом, або обмеженням волі терміном від 2-х до 5-ти років, або позбавленням волі до 3-х років.    
За вчинення правопорушення за ст. 190 КУпАП «Порушення порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам, або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї», та ст. 191 КУпАП «Порушення правил зберігання, носіння, або перевезення зброї чи боєприпасів», на правопорушника накладається штраф, та вилучається зброя. У разі виявлення вищевказаних фактів особи будуть притягнуті до відповідальності, згідно чинного законодавства.    
    При добровільній здачі зброї та боєприпасів працівнику, який відповідає за їх зберігання, або черговому по ОВС громадянами подається заява про добровільно здану чи знайдену зброю, боєприпаси.     За довідками звертатися в дозвільну систему Смілянського ВП, м. Сміла, вул. Перемоги, 13 тел. (098)-761-79-25, (093)-92-45-447.
Смілянський відділ поліції

 
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер