Сегодня : 22 октября, 2018 года, понедельник
Баннер
Баннер
Последний выпуск!
Новини
Відбулося засідання виконавчого комітету PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Відбулося засідання виконавчого комітету

11 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради під головуванням секретаря міської ради Костянтина Синьогуба.
Члени виконавчого комітету розглянули 29 проектів рішень та п'ять додаткових питань. Одним із перших заслухали інформацію фінансового управління про перерозподіл бюджетних коштів та надходжень, субвенцій з обласного бюджету, які розподілено на придбання житла, на капітальний ремонт та заміну віконних блоків у школах та садочках міста. На загальний фонд надійшло 240 тисяч гривень, на спеціальний — 460 тис. грн. Отримала Сміла  кошти обласної стипендії творчо-обдарованим дітям в сумі 12 932 тис. грн та кошти на щомісячну фінансову допомогу воїнам УПА, субвенцію  у розмірі 4 мільйони 587 тис. 800 гривень для галузі охорони здоров'я на  первинну медичну допомогу. Члени виконавчого комітету підтримали внутрішній перерозподіл коштів місцевого бюджету з подальшим його затвердженням на сесії міської ради, проголосували за надання одноразової фінансової допомоги жителям міста та особам, які потрапили в складні життєві обставини. Начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова доповіла про підсумки проведення оздоровчої кампанії дітей міста у цьому році, відзначила якісне її проведення, залучення великої кількості категорійних дітей та зазначила, що цьогоріч на оздоровлення дітей з міського бюджету було виділено 590 тисяч гривень і ця сума є вдвічі більшою, ніж та, що виділялася минулого року.
Оздоровленням було охоплено 85 % дітей, мається на увазі оздоровлення в пришкільних, профільних, мовних таборах із залученням волонтерів з Туреччини, Великобританії та США з національно-патріотичним та військово-патріотичним спрямуванням. За кошти місцевого бюджету було придбано 54 путівки у табір “Тимурівець”.
Як зазначив секретар міської ради Костянтин Синьогуб оздоровчою кампанією Сміли задоволене і керівництво області. Про оздоровлення дітей профспілковими комітетами міста доповіла керівник міської організації профспілки працівників державних установ. Профспілковими комітетами цього року оздоровлено 657 осіб та 79 осіб безкоштовно. Лідером з проведення оздоровчої кампанії залишається місцева залізниця, яка оздоровила 541 дитину, державні установи - 78 дітей та 21 дитину — безкоштовно.
Члени виконкому розглянули підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Сміли на 2018 рік. Про показники програми доповів керівник управління економічного розвитку Олександр Плакса.
Секретар міської ради Костянтин Синьогуб зазначив:
-Якщо поглянути на цифри соціально-економічних показників програми і не бачити міста, то можна подумати, що ми дуже добре живемо, адже в нас найкращі економічні показники в області.
Це підтвердив і Олександр Плакса та додав, що у програмі є всього три негативні економічні показники- негативний обсяг капітальних інвестицій, низькі показники обсягу будівельних робіт та обсягу введеного в експлуатацію житла.
- Треба, щоб люди не бачили гарні показники та статистику, а відчували це проживаючи в нашому місті. Люди повинні не на папері відчувати, що все добре, а відчувати це на собі, - зазначив секретар міської ради Костянтин Синьогуб та зазначив, що більше необхідно допомагати бізнес-установам, тоді буде краще зростати економіка. Програму соціально-економічного розвитку члени виконкому взяли до відома та винесли її на розгляд сесії.
Члени виконкому затвердили план роботи міської ради на IV квартал цього року, розглянули питання відділу обліку та приватизації житла, підтримали виділення коштів тяжкохворим смілянам  на лікування, внесли зміни до надання повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення працівникам інспекції з благоустрою, екології та забудови міста, розглянули кілька проектів рішень управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин. Начальник відділу охорони здоров'я Микола Стуженко порушив питання облаштування модульної котельні біля міської лікарні та зазначив, що модульна котельня вже готова,  можна розпочинати роботи із її встановлення, необхідно лише завершити підготовку необхідної документації, щоб на початок опалювального сезону лікарня залишилася з теплом та розглянути це питання на  сесії.

Начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко доповів про внесення змін до рішення виконкому щодо затвердження складу конкурсного комітету для організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. До складу конкурсного комітету ввели також двох осіб із виконавчого комітету — Іллю Слободяника та Костянтина Рубановського.
Виконком затвердив титульний список капітального ремонту житлового фонду згідно постанови Кабінету Міністрів України, якою було виділено кошти для ОСББ та будинків комунальної форми власності для встановлення вікон і дверей у будинках, план заходів у зв'язку із відзначенням Дня захисника України — 14 жовтня та виділили кошти на друковану продукцію, придбання квітів та оплату боргу перед СКП “Комунальник” за надані послуги перевезення до Дня міста.
Член виконавчого комітету Анатолій Терещенко вкотре порушив питання приведення в належний вигляд постаменту в центрі міста, де колись був пам'ятник Леніну. Наприкінці засідання члени виконкому розглянули питання служби у справах дітей.

 
Смілянські рятувальники надали допомогу чоловіку, який потрапив до колодязя PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Смілянські рятувальники надали допомогу чоловіку, який потрапив до колодязя
8 жовтня о 10:50 на пункт зв`язку смілянської пожежно-рятувальної частини надійшло звернення про допомогу.
Місцеві жителі, звернули увагу на собаку, який крутився коло закинутої криниці на вулиці Надії Світличної. Зазирнувши всередину криниці, на глибині близько 10 метрів люди побачили чоловіка, який ледве рухався і не міг самостійно вибратися. Чоловік пояснивши, що просидів у криниці цілу ніч та сильно забився, попросив допомоги.
Рятувальники місцевого пожежно-рятувального підрозділу, які оперативно прибули на місце події, за допомогою рятувальної мотузки та спеціального поясу підняли чоловіка на поверхню. Поклавши потерпілого на мобілізаційні ноші, рятувальники передали чоловіка до рук лікарів швидкої медичної допомоги.

 
Як вирішити проблему дефіциту заробітної плати працівникам бюджетної сфери PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Як вирішити проблему дефіциту заробітної плати працівникам бюджетної сфери
Таке питання вирішували нещодавно на засіданні в Черкаській ОДА, де  впродовж двох днів проходило засідання робочої групи за участі представників відповідних регіонів області під керівництвом  першого заступника голови ОДА Віталія Коваля. До складу робочої групи, яка створена  за дорученням Віце-прем'єр-міністра України Геннадія Зубка, входять фахівці фінансових управлінь, галузі освіти, медицини, казначейської служби. Проблема із дефіцитом заробітної платні працівникам бюджетної сфери, зокрема галузей медицини і освіти сьогодні має місце у Смілі, Ватутіному, Каневі, Умані,  Городищенському, Тальнівському районах, Кам'янській та Ротмистрівській ОТГ.
– Основна причина дефіциту – відсутність в окремих районах, містах та громадах системної роботи над упередженням дефіциту, зокрема в частині оптимізації витрат на заклади. Регіони були завчасно попереджені про можливість виникнення наприкінці року такої проблеми. Відтак потрібно шукати додаткові джерела надходження до місцевих бюджетів, а також раціонально використовувати наявний фінансовий ресурс, – зауважив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.
Як повідомляє прес-служба, Черкаської ОДА, за результатами перевірки рішень про місцеві бюджети на 2018 рік, усім головам райдержадміністрацій, ОТГ, міським головам, де прораховувався бюджетний дефіцит, були спрямовані попередження про порушення бюджетного законодавства з вимогою негайно вжити заходів для виплати зарплатні працівникам бюджетної сфери. Окрім цього,  на початку року облдержадміністрація направила лист місцевим органам виконавчої  влади та органам місцевого самоврядування про необхідність першочергового спрямування додаткового фінансового ресурсу на покриття дефіциту у зазначених видатках.

 
Хто опалював Смілу в січні вирішували члени виконкому PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Хто опалював Смілу в січні вирішували члени виконкому
На засіданні виконавчого комітету 11 жовтня вирішували питання кого визнати надавачем тепла у Смілі за січень 2018 року.  У грудні минулого року із ТОВ “Сміла Енергоінвест” договір про спільну діяльність було розірвано рішенням суду, а комунальне теплопостачальне товариство не готове було приступити до повноцінної роботи та почало надавати послуги тільки з лютого 2018 року.
Визначитися з надавачем тепла  за січень 2018 року таке завдання було поставлене перед місцевою владою керівниками області і неодноразово наголошувалося на нарадах у Києві, де розглядалося питання проходження у Смілі цьогорічного опалювального сезону. Визначення надавача тепла — це також одна з умов отримання номінацій природного газу на цей опалювальний сезон.
- ПАТ “Черкасиобленерго” подали до суду на ТОВ “Сміла Енергоінвест” і рішенням суду  надавачем тепла визнано ТОВ “Сміла Енергоінвест”, - зазначив на засіданні член виконавчого комітету Олег Трушкевич.
Як прокоментувала керівник юридичного відділу Оксана Сілко виконавчий комітет не має повноважень у визначенні надавача тепла, адже ці повноваження покладені на міську раду. Було запропоновано, щоб виконавчий комітет прийняв рішення із затвердженням за січень 2018 року надавачем послуг із виробництва, транспортування та надання  теплопостачання ТОВ “Сміла Енергоінвест”, але це рішення має ще затвердити сесія. Пояснення щодо цього рішення надав керівник управління ЖКГ Сергій Чередніченко.  Чи буде це рішення правочинним довго сперечалися члени виконавчого комітету та зауважили, що над рішенням повинні попрацювати юристи виконкому та управління ЖКГ.
- Є власник майнового комплексу — міська рада, вона й повинна визначити, хто в січні надавав тепло, - прокоментував своє бачення ситуації начальник ЖКГ Сергій Чередніченко.
За даний проект рішення члени виконкому голосували двічі і підтримали його тільки з другої спроби.

 
Сміляни відзначили День захисника України PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Сміляни відзначили День захисника України

14 жовтня в Україні святкують відразу три свята — церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, так як Покрова є захисницею і заступницею козаків та День захисника Вітчизни. У Смілі напередодні 14 жовтня проведено ряд заходів. У п'ятницю, 12 жовтня на центральному майдані Слави поблизу готельного  комплексу “Сміла”  ініціативна група підприємців та громадських активістів виготовили та встановили фотогалерею “Смілянщина на захисті України”. Кожен з перехожих, хто цього дня був у центрі міста міг ознайомитися з фотографіями тих, кому Україна і жителі нашого краю, завдячують мирним небом над головою. На стенді розміром у 18 кв. м. розмістили 120 світлин тих, хто гордо носить звання Захисника України,  воює чи воював в зоні проведення АТО, загинув у гібридній, несправедливій війні на Сході України. Як розповів Віктор Овчаренко - один із ініціаторів створення галереї “Смілянщина на захисті України”, ідея створити таку фотогалерею зародилася минулого року,  поступово вона  буде розширюватися, адже ініціатори створення галереї хочуть по-можливості зібрати світлини всіх жителів міста та району, які воювали чи воюють  за мир і спокій у нашій державі. У зменшеному масштабі фотогалерею планують показати у школах міста.
О другій половині дня в міському Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня захисника України. Відкрив урочистості керівник Будинку культури Анатолій Шулежко, який разом з керівником відділу організаційної роботи виконавчого комітету Віталієм Єфремовим виконали почесну місію — вручили звання народної пошани, медаль за відвагу та грамоти виконкому військовослужбовцям, які служать у військових частинах Сміли. Загиблих захисників України вшанували хвилиною мовчання, а учні загальноосвітніх шкіл поклали квіти до пам'ятного знаку захисникам Смілянщини.   Присутніх у залі смілян зі святом захисника України привітав голова міської організації ветеранів України Микола Якушенко, голова Смілянської районної ради Володимир Грошев, помічник Народного депутата України Сергія Рудика Лідія Зайва, яка зачитала вітальну листівку від депутата. Святковий концерт розпочався літературно-музичною композицією народного аматорського театру “Перевесло” під назвою “Наш край — це рай” та віршованого виступу найменшого учасника святкового концерту Івана Гонтаря.
В центральному Свято-Покровському та інших храмах міста о 9.00-й годині 14 жовтня пройшли молебні з нагоди Дня захисника України.

 
«ПерваяПредыдущая12СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 2
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер