Сегодня : 25 июня, 2019 года, вторник
Баннер
Баннер
Последний выпуск!
Новини
Жарти з висотою закінчуються погано PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Жарти з висотою закінчуються погано
18 червня 19-річний юнак, студент одного з навчальних закладів Сміли, родом із с. Журавка впав з мосту по вулиці Соборній біля школи-інтернату № 8 на електричні проводи  залізничної колії, яка пролягає під мостом та веде до станції ім. Т. Шевченка.  Увечері юнак прогулювався на цьому місці разом зі своєю дівчиною. Хлопець хотів похизуватися своєю вправністю, сів на перила мосту, відпустив руки, але не втримався і впав до низу на електричні проводи.  Потерпілого госпіталізували у важкому стані в реанімаційне відділення лікарні.

 
Сміляни вимагали отримання дозволів на перехід на індивідуальне опалення PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Сміляни вимагали отримання дозволів на перехід на індивідуальне опалення

20 червня біля Будинку рад у Смілі проходила акція за надання дозволів на відключення від централізованого опалення та встановлення індивідуального, отримання технічних умов на підключення до ІО безкоштовно та визначення стратегії теплопостачання в місті на наступний опалювальний сезон. Люди не вірять, що наступна зима мине для смілян безпроблемно, опалювальний сезон розпочнеться вчасно та триватиме без відключень, а тому прийшли до Будинку рад заздалегідь потурбуватися про своє майбутнє в теплих домівках. Проблеми із встановленням і підключенням індивідуального опалення виникли не  тільки в тих, хто вперше вирішив цього року від'єднатися від ЦО, а й у тих смілян, хто ще минулого року отримав дозвіл на встановлення ІО,  пройшов, як то кажуть, пів дороги, а отримати технічні умови і дозвіл на від'єднання від ЦО не може, бо КП «Смілакомунтеплоенерго» обіцяють судитися з тими, хто отримав дозволи роком раніше. Вартість технічних умов минулого року коштувала більше 4-х тисяч гривень. Цього ж року їх вартість зросла майже до 13 тисяч. Організаторами акції на площі перед  Будинком рад виступили представники Смілянської міської ГО «АвтоЄвроСила». Перед присутніми виступив представник ГО «АвтоЄвроСила» Олександр Ротань, лідер «Правого сектору» Євген Саража. Сміляни принесли під Будинок рад баки для сміття із фотографіями керівництва міста та керівництва управління ЖКГ, а потім піднялися до малого залу міської ради, де зустрілися із заступником міського голови з питань ЖКГ Олегом Черненком. Розмова вийшла емоційною, напруженою та проходила на підвищених тонах. В залі були присутніми працівники поліції, які слідкували за порядком. Розпочали зі з'ясування того чи всі учасники акції є смілянами, а надалі – перейшли до з'ясування того, хто отримав, а хто не отримав дозволи на індивідуальне опалення та причин чому людям було відмовлено. Учасники акції поцікавилися чому смілянам не дають дозволи на перехід на індивідуальне опалення, чому вони мають сплачувати таку велику суму за отримання технічних умов і чому чотири особи отримали технічні умови на встановлення ІО цього року, а інші ні? Олег Черненко наголосив на тому, що з понеділка має працювати міжвідомча комісія по наданню дозволів на відключення від індивідуального опалення та запросив смілян приєднатися до комісії. Позитивне рішення комісія буде надавати тим мешканцям, у будинках яких 50 % і більше квартир вже знаходяться на індивідуальному опаленні. Всім іншим мешканцям, якщо у їх будинку немає 50 % квартир на ІО, дозволи видаватися не будуть, згідно законодавства «Про житлово-комунальне господарство» та щоб не розбалансовувати систему централізованого теплопостачання. Відключення інших будинків можливе лише за наявності дієвої схеми теплопостачання міста, яка розглянута сесією міської ради та затверджена у Мінрегіонбуді.
-Серед трьох варіантів схеми теплопостачання міста, яка подана на розгляд Мінрегіонбуду затвердили перший варіант схеми. Згідно цієї схеми 15 будинків КП «Смілатеплокомуненерго» та 16 будинків ТОВ «Смілаенергопромтранс» мають отримати дозволи на відключення від ЦО, - наголосив Олег Черненко та додав, що  окремі будинки в місті можуть отримати дозволи на відключення від ЦО і їх навіть просять про це.
Сьогодні на індивідуальному опаленні в Смілі за середніми показниками знаходиться 30-35 % квартир.
Сміляни поцікавилися чому тільки четверо чоловік отримали дозволи на відключення від ЦО цього року. Як пояснив керівник КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіслав Голубець ці четверо чоловік, ще минулого року виконали всі необхідні умови та мають готову документацію, тому було прийнято надати їм дозвіл на відключення від ЦО. Натомість громада спростувала твердження Станіслава Голубця про те, що всі документи були проплачені цими чотирма особами минулого року і продемонстрували цьогорічні квитанції. Коментувати цей факт Станіслав Голубець відмовився.
Виступаючі вимагали не тільки надання дозволів на встановлення індивідуального опалення, а й взагалі переведення міста, шкіл та садочків на альтернативне опалення.
- Без організованого підходу до цього питання, вирішення технічної частини проблем неорганізоване відключення від централізованого опалення призведе до теплового колапсу і сьогодні перейти на індивідуальне автономне опалення важче, ніж було 10 років тому, - пояснив заступник міського голови Олег Черненко та наголосив на тому, що перевести місто на індивідуальне та альтернативне опалення можна за рік при наявності грамотної команди та, звісно, коштів.
Громада озвучила свої вимоги перед представниками міської влади — звільнити керівництво КП “Смілакомунтеплоенерго”, до наступної сесії міської ради, яка має відбутися 26 червня розробити план переходу м. Сміли на індивідуальне чи альтернативне опалення та пообіцяли прийти на засідання комісії з надання дозволів на відключення від ЦО.
Тетяна Письменна

 
КМУ схвалив проект розпоряджень Президента про звільнення трьох голів ОДА PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

КМУ схвалив проект розпоряджень Президента про звільнення трьох голів ОДА

У середу, 19 червня Кабінет Міністрів України схвалив проект розпоряджень Президента України про звільнення трьох голів ОДА: Рівненської - Олексія Муляренка, Черкаської — Олександра  Вельбівця і Житомирської - Ігоря Гундича.
Про це написало видання “Укрінформу” посилаючись на джерело КМУ. На засіданні уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що на розгляд КМУ вже найдішло п'ять пропозицій глави держави на призначення керівників облдержад-міністрацій. На наступному засіданні міністри мають розглянути ці кандидатури.
Голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець на свою посаду був призначений порівняно нещодавно - 20 листопада 2018 року. Як пам'ятають сміляни, колишній Президент України Петро Порошенко призначив нового  голову Черкаської ОДА, замість Юрія Ткаченка та наказав йому розібратися із теплопостачанням у Смілі та посприяти тому, аби КП “Смілакомунтеплоенерго” уклали договір з ПАТ “НАК Нафтогазом України” на постачання газу, після чого Олександр Вельбівець відразу після свого призначення неодноразово приїжджав до Сміли.
Олександр Вельбівець має 43 роки, очолював Черкаську обласну раду, був обраний у багатомандатному виборчому окрузі від Партії «БПП «Солідарність». До посади в обласній раді очолював Лисянську РДА, проживає у стм. Лисянка.
Кого призначать на місце О. Вельбівця поки що не відомо.

 
Звільнили голову Смілянської районної ради Володимира Грошева PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Звільнили голову Смілянської районної ради Володимира Грошева

20 червня на черговій 50-й сесії Смілянської районної ради депутати проголосували за звільнення голови райради Володимира Грошева. Таке кадрове рішення смілянські народні обранці району пояснили тим, що голова райради самовільно приймав рішення не зважаючи на думку більшості колег з депутатського корпусу, систематично порушував регламент роботи комісій та сесій, в роботі районної ради була відсутньою співпраця з райдержадміністрацією, фінансування райради та премії адмінресурсу зросли, замість скорочення штату в райраді навпаки збільшили кількість працівників, не було зроблено необхідних кроків  задля збереження  територіальної цілісності сіл Смілянського району, робота на благо району не проводилася.   Питання про дострокове припинення повноважень голови районної ради Володимира Грошева  виніс на розгляд сесії депутат Ігор Римський. Участь у роботі сесії взяли 22 депутати, 19 з яких під час таємного голосування висловилися за відсторонення голови райради. Після проведення і оголошення результатів голосування Володимир Грошев подякував депутатам за співпрацю і залишив місце головуючого. Сесію далі проводив заступник голови райради Василь Латенко.

 
Прізвище кандидата в депутати на сайті ЦВК замінили на інше PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Прізвище кандидата в депутати на сайті ЦВК замінили на інше

10 червня заяву на участь у парламентських виборах, які мають відбутися 21 липня, подав смілянин, громадський активіст, учасник АТО та представник НВР «Правий сектор» Євген Саража (самовисування). 13 червня на сайті ЦВК оприлюднили прізвище ще одного кандидата, який виявив бажання йти в народні депутати – відомого всім Сергія Рудика( самовисування). Проте, 19 червня на сайті ЦВК в розділі «Кандидати в депутати в одномандатному виборчому окрузі» № 198 прізвище кандидата Євгена Саражі замінили на прізвище Цибко. У своєму пості в соціальній мережі «Facebook» Євген Саража прокоментував: «Я розумію, хто тягне це, хто хоче проштовхнути цю ситуацію, кому це вигідно. Я розумію, що це не помилка техніки чи комп'ютерної системи. Я хочу вам сказати, що я є і залишаюсь Євген Саража. Боротися буду, вас не підведу! У мене є потужна команда, яка дає мені сили, мене підтримує моя родина. І я вам обіцяю, що тих, хто шкодить, ми зробимо вас разом. ВСІХ!!!, - прокоментував кандидат у народні депутати Євген Саража у відео на своїй сторінці. У п'ятницю, 21 червня “помилку” на сайті ЦВК виправили і написали прізвище кандидата правильно.
Тетяна Письменна

 
«ПерваяПредыдущая12345СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 5
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер