Сегодня : 18 февраля, 2019 года, понедельник
Баннер
Баннер
Последний выпуск!
Новини
О. Трушкевича і А. Бублика хотіли виключити зі складу виконкому PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

О. Трушкевича і А. Бублика хотіли виключити зі складу виконкому

На сесії міської ради 31 січня депутати розглядали проект рішення Про внесення змін до рішення міської ради від 4.08.2016 «Про утворення виконавчого комітету міської ради». Пояснення щодо даного проекту рішення надав керівник організаційного відділу виконкому Віталій Єфремов.
-Згідно проекту рішення пропонувалося вивести зі складу виконавчого комітету міської ради  Олега Трушкевича у зв'язку із систематичним не відвідуванням засідань виконкому тричі поспіль без пояснень і заяв та Андрія Бублика і Миколу Малинку за власним бажанням. Також  пропонувалося виключити із кількісного складу посаду керуючого справами та включити до персонального складу Олексія Давиденка та Наталію Матусевич.
За даний проект рішення проголосували тільки 17 депутатів з 20-ти, тож рішення не прийняли. Депутати запропонували виключити з даного проекту п.1.1 про відкликання Олега Трушкевича та проголосувати за інші пропозиції, проте таку пропозицію присутні депутати також не підтримали.

 
Відбулася 90-та сесія міської ради PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Відбулася 90-та сесія міської ради

31 січня відбулася 90-та сесія Смілянської міської ради під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Віктора Федоренка. Участь у роботі сесії взяли 20 із 36-ти депутатів, які розглянули 62 питання порядку денного, 51 з яких стосувалися проектів земельних рішень.
  Перед початком сесії публіцист, кандидат філософських наук, мистецтвознавець Василь Василик презентував смілянам перший випуск збірника з циклу книжок «Посміхнись, воїне», який був віддрукований у Кам'янці-Подільському під назвою «200 іронічних поглядів на росіян «братів» наших заклятих». Його книга представляє собою збірку сатиричних мініатюр соціально-політичного спрямування та містить надруковані вірші і близько 20 шаржів на Путіна. Нині автор працює над другим екземпляром книги.
Автор книги, публіцист Василь Василик звернувся до присутніх у залі смілян, членів виконавчого комітету та депутатів і запропонував придбати книгу особисто для себе, на подарунок для знайомих чи для воїнів, які захищають нас на Сході України.   Мешканка будинку № 43 по вулиці Рєпіна, звернулася до депутатів та головуючого з повідомленням, що у їхньому будинку із 108 квартир, тільки 31 квартира залишилися на централізованому теплопостачанні. Власниками квартир, які залишилися на централізованому опаленні в основному є пенсіонери та непрацюючі. Жінка цікавилася яким чином тепер обслуговуватиметься лічильник тепла та яким буде розмір тарифу, адже через хаотичний перехід на індивідуальне опалення на мешканців, які залишилися на централізованому теплопостачанню повністю лягає оплата за місця загального користування, показники лічильника за отримане тепло розділяються тільки на їх квартири. Відповідне доручення розібратися у ситуації дали заступнику міського голови Олександру Риджанічу. Це питання розглянуть на комісії ЖКГ, за участі голови ОСББ даного будинку, керівника управління ЖКГ та профільних відділів міськвиконкому.
 Участь у роботі 90-ї сесії міськради взяла новий депутат міськради Тетяна Миколаївна Павленко, яка була обрана депутатом Смілянської міської ради замість депутата Вікторії Скубко від місцевої організації партії “Українського об'єднання патріотів - “УКРОП”. Вікторія Скубко ще в грудні написала заяву до територіальної виборчої комісії та повідомила про припинення повноважень депутата міської ради у зв'язку зі зміною місця проживання. Згідно рішення комісії ТВК та відповідно до чинного законодавства депутатом обрали наступного за списком депутата від цієї ж партії — Т. М. Павленко, 1961 р.н. За Тетяну Павленко на минулих виборах проголосувало 40 осіб виборців.  Під час 90-ї сесії Смілянської міської ради Тетяна Павленко приступила до виконання покладених на неї повноважень.
   Законністю перебування на посадах заступників міського голови цікавився депутат міської ради В'ячеслав Перемей, який не зареєструвався для участі в сесії. Секретар міської ради Віктор Федоренко пообіцяв надати відповідь, але тільки на письмовий запит.
  Депутати перейшли до розгляду питань порядку денного та розглянули проект рішення Про внесення змін до рішення міської ради від 25.06.2015 “Про місцеві податки та збори”. Пояснення щодо даного рішення надала  начальник фінансового управління Галина Сватко. Зміни до рішення внесені внаслідок змін у Податковому кодексі України та пов'язані із зростання ставок податків місцевого туристичного збору.
Депутати внесли зміни до рішень “Про місцеві податки і збори”; «Про затвердження Статуту територіальної громади»; «Про міську Програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2016-2020 роках», вирішили питання щодо проведення спортивних заходів у місті. Місцеві смілянські обранці розглянули проект рішення Про Програму організації перевезень пільгових категорій населення на автобусних маршрутах загального користування у м. Сміла на 2019-2020 роки, згідно якого за Програмою пільгові перевезення пасажирів здійснюватимуться ще двома додатковими рейсами автобусів № 3 та чотирма додатковими рейсами автобуса № 30.
  Позитивним рішенням депутати підтримали надання пільг у 2019 році з місцевого бюджету на абонентну плату за користування телефоном; внесли зміни до рішення «Про надання пільг людям з інвалідністю по зору в платі за комунальні послуги; встановили орендну плату головному управлінню Національної поліції в Черкаській області за оренду нежитлових приміщень комунальної власності; передали транспортний засіб на баланс КП «ВодГео».
  Тривалий час депутати та присутні обговорювали проект рішення про приватизацію окремого майна – нежитлової будівлі загальною площею 274,6 кв.м. по вул. Першодрукаря Івана Федорова, 12.
 - Це приміщення колишнього дитячого садочку, яке руйнується. Розташовується воно за недобудованою будівлею швейної фабрики в районі школи-інтернату. Раніше там перебував квартальний комітет. Покупця на це приміщення немає, але сподіваємося, що він знайдеться, - прокоментував ситуацію з даним приміщенням начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса.
Після приватизації приміщення збираються продати через аукціон. Щоправда депутати проект цього рішення не підтримали.

 
Виконання бюджетів за 2018 рік: цифри і факти PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Виконання бюджетів за 2018 рік: цифри і факти

За 2018 рік від Черкаської області до бюджетів всіх рівнів надійшло 11,3 млрд. грн. податків, зборів, платежів. З них 2 млрд. гривень – додаткові надходження.
Збір до державного бюджету України становить за звітний рік майже 5 млрд.грн.
На розвиток місцевих громад бюджети Черкаської області отримали 6,4 млрд.грн. податків. Поставлені міськими та районними радами завдання  перевиконано, додатково надійшло 129 млн.грн. У порівнянні з минулим роком надходження більші на мільярд гривень.  
У кошик пенсійного фонду спрямовано 4,5 млрд.грн. єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Додаткові надходження за рік становлять майже мільярд гривень.  
Черкаська область на першому місці в Україні по сплаті орендної плати за паї. За рейтингом Міністерства фінансів України Черкаська область серед кращих в Україні за темпом сплати податку на доходи фізичних осіб та по платі за землю.
Головне управління ДФС у Черкаській області дякує платникам за сумлінне виконання зобов'язань, що є свідченням патріотизму і вкладом у розвиток нашої країни та області.
ОДПІ

 
У Смілі на кілька пільгових маршрутів автобусів стало більше PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

У Смілі на кілька пільгових маршрутів автобусів стало більше

На черговій 90-й сесії Смілянської міської ради, 31 січня депутати розглядали проект рішення Про Програму організації перевезень пільгових категорій населення на автобусних маршрутах загального користування у м. Сміла на 2019-2020 роки.
Проект рішення передбачав внесення ще шести додаткових  пільгових маршрутів автобусів без добавлення коштів з міського бюджету. Про це повідомив секретар міської ради Віктор Федоренко та подякував перевізникам, які  пішли на зустріч. Депутат міської ради Віталій Федун  поцікавився чи надходила пропозиція від перевізників підвищити вартість проїзду у міському транспорті до 7-ми гривень.
  -  Таке прохання від перевізників надходило і тарифна комісія управління ЖКГ розглядає цю пропозицію, - підтвердив Віктор Федоренко.
Начальник управління соцзахисту Микола Прокоф'єв пояснив, яких пільгових маршрутів автобусів стало більше та надав відповідь на запитання депутата Валентини Зборівської про те, чи користуються пільговим проїздом члени сімей загиблих військовослужбовців. Микола Прокоф'єв пояснив, що сьогодні правом пільгового проїзду в автобусах згідно законодавства можуть користуватися лише  батьки загиблого військовослужбовця. Додаткові рейси, які додалися згідно Програми організацій пільгових перевезень за маршрутом автобуса № 9 ( 2 рейси), по маршруту № 30 ( 4 рейси). Зауваження від громади надійшли щодо пільгових рейсів автобуса № 3 у Смілі.
-    Автобус не здійснює свій рух по вулиці В. Сенатора, адже там дуже погане покриття дороги, а їздить до вул. О. Вишні по вулиці Волошковій, - наголосив Микола Прокоф'єв, а секретар міської ради Віктор Федоренко зазначив, що вулиця В.Сенатора перша у списку ремонту доріг і до виконання цих робіт приступлять як тільки зійде сніг.  
Від громади надійшла вимога аби перевізники частіше проводили інструктаж серед водіїв автобусів, а смілянин Іван Дзюбко поцікавився чому пільгові рейси автобусів не курсують кожного дня.
  - Щоб пільгові перевезення здійснювалися кожного дня, то це потребує значного обсягу коштів, яких у міському бюджетів недостатньо. В жодному місті України такого нема, щоб пільгові перевезення здійснювалися кожного дня. У великих містах, де є комунальний транспорт, пільгові перевезення здійснюють кожного дня, а в нас, на жаль, комунального транспорту немає, - пояснив Микола Прокоф'єв.
 - Депутат Володимир Бердецький поцікавився перекриттям руху автобусів, коли два різні автобуси їздять по одному й тому ж напрямку.  Секретар місьокої ради Віктор Федоренко пообіцяв переглянути маршрути окремих автобусів. Депутати підтримали проект рішення про додаткові рейси автобусів, які здійснюють пільгові перевезення.

Тетяна Письменна

 
Призначили нового керівника поліції Сміли PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Призначили нового керівника поліції Сміли

29 січня у Смілянському ВП ГУНП в Черкаській області відбулося представлення нового керівника відділу поліції. Тимчасово виконуючим обов'язки начальника став 28-річний капітан Олег Міщенко. Олег Євгенійович родом зі Сміли, одружений, має доньку. Розпочав працювати у Смілянському відділі поліції оперуповноваженим у 2011 році. Далі трудився в інших відділах поліції області. З часом став заступником начальника-начальником кримінальної поліції Звенигородського ВП ГУНП в Черкаській області, а з 3 липня 2017 року тимчасово виконував  обов'язки начальника Корсунь-Шевченківського відділення поліції. Нині, наказом Головного управління Національної поліції в Черкаській області його призначено керівником відділу поліції у Смілі. Представив новопризначеного керівника Смілянського відділу поліції начальник ГУ НП у Черкаській області Валерій Васильович Лютий. Привітати нового очільника відділу поліції з призначенням на посаду прийшов перший заступник голови РДА Олексій Пєчніков, представники міської, районної влади та керівництва ГУ НП у Черкаській області. Олександр Васильович Охріменко, який до цього очолював Смілянський відділ поліції та який був призначений на посаду керівника Смілянського відділу поліції 23 червня 2018 повернувся працювати у відділення поліції у Золотоноші.

 
«ПерваяПредыдущая12СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 2
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер