Сегодня : 24 июня, 2018 года, воскресенье
Баннер
Баннер
Последний выпуск!
Новини
Із засідання сесії міської ради PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Із засідання сесії міської ради
На 70-й сесії Смілянської міської ради, депутати розглянули 116 питань порядку денного. На початку засідання заслухали інформацію в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Сергія Чередніченка про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та завдання з підготовки до наступного опалювального сезону. Присутні цікавилися тим, що чекає на смілян в новому опалювальному сезоні та перспективою надання дозволів на відключення від системи централізованого теплопостачання та встановлення індивідуального опалення. Як зазначив в.о. начальника управління ЖКГ Сергій Чередніченко наразі видача дозволів на відключення від системи централізованого теплопостачання та надання дозволів на встановлення індивідуального опалення відбувається відповідно до чинного законодавства.  Згідно поданих заяв працює комісія управління ЖКГ, яка готує проекти рішень. До 5 червня дозволи на відключення від системи централізованого теплопостачання надавалися побудинково, всі інші жителі, які виявили бажання встановити “індивідуалку” отримували дозволи через суд. З 5 червня вступила в дію норма законодавства, яка регламентує  надання дозволів на відключення від систем централізованого теплопостачання будинкам в яких більше 50 % квартир вже відключені від системи централізованого теплопостачання. Проте, як зазначив в.о. начальника управління ЖКГ нормативно-правові підзаконні акти до нового порядку надання дозволів державою не затверджені.
Депутати  прийняли Програму надання шефської допомоги військовій частині А-3335, навчальному катеру  “Сміла” та Смілянському міському військовому комісаріату, підтримали виділення матеріальної допомоги 18 жителям міста на загальну суму 66,5 тисяч гривень. Думки депутатів розбіглися під час затвердження нової редакції регламенту роботи міської ради. Зміни до регламенту стосувалися використання системи “Рада” за допомогою якої депутати голосують на сесії. До розгляду цього питання депутати поверталися кілька раз та навіть оголосили перерву, але новий регламент роботи ради так і не прийняли.
Підтримали депутати внесення змін бюджету на 2018-й рік. Не затвердили  призначення на посаду заступника міського голови з питань ЖКГ кандидатури Віктора Волошина, який нині працює заступником начальника управління ЖКГ та очолює відділ благоустрою. Також на посаду керуючого справами виконавчого комітету не підтримали призначення кандидатури Людмили Омельченко.
Більшу частину часу депутати розглядали 78 проектів рішень земельних питань, відхиливши 9 із них.

 
Використовувати червоно-чорне знамено під час загальноміських та державних свят PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Використовувати червоно-чорне знамено під час загальноміських та державних свят

З такою пропозицією на останній сесії Смілянської міської ради виступив депутат Андрій Старіков (ВО «Свобода»).  
  - Традиція використовувати червоно-чорне знамено пішла не від часів ОУН-УПА, як багато хто думає, а ще від часів українського козацтва. З цим знаменом, як символом боротьби за волю ходили в походи козаки. Докази пересічні громадяни, навіть ті, хто не цікавиться історією українського народу,  можуть знайти на картинах художника Іллі Рєпіна та в наукових, історичних дослідженнях історика Д. Яворницького, зазначив депутат А. Старіков під час виступу та  запропонував встановлювати на флагштокові біля міської ради та будівлях місцевого самоврядування поряд з жовто-блакитним Прапором України червоно-чорне знамено під час урочистих міських та державних свят, а також рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій, громадських об'єднань вивішувати червоно-чорний прапор на будівлях під час відзначення дат зазначених у проекті рішення, а саме: 1 січня, 3 лютого,  5 березня, 21 травня, четверту неділю травня, 14 травня, 30 червня, 10 липня, 14 жовтня.
Депутати не підтримали запропонований проект рішення свого колеги, щодо встановлення червоно-чорного прапору на адмінбудівлях.
А. Старіков виступив з ще однією пропозицією – необхідністю придбати машину для ямкового ремонту доріг.
- Придбання такої машини окупиться за 3-4 роки та є економічно вигідним. Ремонтувати дороги такою машиною можна чи не щодня та значно економити кошти міського бюджету, - зазначив А. Старіков та навів приклад м. Кропивницького. Окрім ямкового ремонту доріг така машина може відкидати сніг взимку та підмітати вулиці в інші пори року. Цю пропозицію депутати міської ради також не підтримали через відсутність коштів у бюджеті міста.
- Придбання цієї машини має розглядатися на профільних комісіях, ЖКГ та бюджетній комісіях, - прокоментував пропозицію секретар міської ради К. Синьогуб та запропонував розглянути це питання на наступній сесії. Ще одне звернення стосувалося сміттєзвалища на сміттєвому майданчику по вулиці Героїв Небесної Сотні,  де треба впорядкувати та обгородити сміттєвий майданчик, який знаходиться просто посеред вулиці.

 
Щоб у Смілі було тепло доведеться страйкувати PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Щоб у Смілі було тепло доведеться страйкувати

Активніше вирішувати проблему з теплопостачанням у м. Сміла закликав на 70-й сесії міської ради депутат Анатолій Голуб.
Опалювальний сезон що наближається мине для смілян не безпроблемно як і попередній, якщо не докласти всіх зусиль для вирішення питання з теплом, постачанням газу та боргами ТОВ «Сміла Енергоінвесту». Анатолій Голуб запропонував секретарю міської ради Костянтину Синьогубу, який зараз виконує обов'язки міського голови на час знаходження О. Цибка на лікарняному, виконавчому комітету міської ради, депутатам, повернутися обличчям до цієї проблеми відкинувши всі інші питання та вирішувати вже як в місті проходитиме очікуваний опалювальний сезон 2018-2019 років. Адже не відомо чи буде у Смілі тепло взагалі. Для вирішення питання з теплопостачанням Анатолій Голуб закликав брати активістів, їхати до Кабінету Міністрів України та страйкувати під провладними кабінетами поки смілян не почують.

 
Ні -олігархам! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Ні -олігархам!

Депутат міської ради від ВО “Свобода” Володимир Салов на 70-й сесії Смілянської міської ради звернувся до депутатів міської ради та міського голови О. Цибка щодо підтримки написання звернення  до Верховної Ради України щодо ухвалення антиолігархічного пакету докорінних перетворень. Озвучений В. Саловим пакет докорінних перетворень  стосується повернення капіталу з офшорів і ліквідації схем виведення грошей з України;  повернення українського капіталу, що перебуває та зареєстрований у республіці Кіпр, офшорів з багаторічними інвестиціями; демонополізації та ліквідації олігархічних моделей економіки, що діють в Україні; заборони приватизації стратегічних підприємств та продажу українських земель. Звернення В. Салова підписане 29-ма депутатами внесли до порядку денного та підтримали його.

 
Сесію провели з третьої спроби PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Сесію провели з третьої спроби

З третьої спроби депутати міської ради таки зібралися для проведення 70-ї сесії Смілянської міської ради. Перші дві спроби провести сесію минулого та позаминулого тижня зазнали фіаско, адже частина депутатів не приходили на засідання. Цього разу з 36-ти депутатів на сесію прибули 21. Головуючим на засіданні був секретар міської ради Костянтин Синьогуб, який з понеділка 11 червня виконує обов'язки міського голови, адже діючий мер Сміли Олексій Цибко на час проведення сесії знаходився на лікарняному, так як 9 червня міський голова потрапив у ДТП у Київській області. Загалом на сесії депутати розглянули 116 питань порядку денного та проголосували за чотири звернення, які озвучили депутати перед розглядом питань порядку денного.

 
«ПерваяПредыдущая12СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 2
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер