Сегодня : 20 сентября, 2018 года, четверг
Баннер
Баннер
Последний выпуск!
Новини
Економитимуть на вуличному освітленні PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Економитимуть на вуличному освітленні

Для нормального функціонування вуличного освітлення на КП «ВодГео» не вистачає коштів.  
Саме тому в управлінні ЖКГ вимушені піти на непопулярну економію і зменшити час освітлення міських вулиць.
- Ліхтарі на вулицях в нічний час вимикатимуть з 1.00-ї години і до ранку, аби «розтягти» наявний 1 мільйон 80 тисяч гривень до кінця року, - повідомив на засіданні виконавчого комітету, 29 серпня в.о. начальника управління ЖКГ Сергій Чередніченко.

 
Депутати передумали розглядати питання припинення повноважень міського голови і секретаря PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Депутати передумали розглядати питання припинення повноважень міського голови і секретаря

На сесії міської ради, яка відбулася 30 серпня депутат Петро Абажей повідомив про збільшення чисельності фракції міської організації Аграрної партії України у міській раді. Заяви про це нещодавно прийняті від депутатів Володимира Бердецького та Юрія Тарнавського. Депутати підтримали пропозицію свого колеги Петра Абажея та зняли з розгляду питання Про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Костянтина Синьогуба та міського голови Олексія Цибка.
- Зараз розгляд цих питань є невчасним та недоцільним, - повідомив у своєму виступі депутат Петро Абажей, - адже Сміла і без того має чимало проблем, а вирішити питання з опалювальним сезоном, який знаходиться на межі зриву без очільника в місті не можливо.  За виключення цих питань з порядку денного проголосували 20 депутатів.
Питання про повторний розгляд проекту рішення «Про скасування розпорядження міського голови О. Цибка щодо призначення в.о. керуючого справами виконавчого комітету, во. першого заступника міського голови та внесення змін і затвердження розподілу функціональних повноважень керівництва виконавчого комітету перенесли на кінець засідання. Депутати всі наявні питання не розглянули і до кінцевих питань не дійшли. Міський голова О. Цибко оголосив перерву через відсутність кворуму. Тож до розгляду цих питань повернуться на ІІ-му пленарному засіданні.

 
Питання бюджету не розглядалося PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Питання бюджету не розглядалося

30 серпня відбулася чергова 77-ма сесія Смілянської міської ради участь у роботі якої взяли 26 з 36 депутатів. До порядку денного вносилося 76 проектів рішень, з яких депутати розглянули лише частину.
Депутат міської ради Володимир Примак повідомив, що в попередньому варіанті порядку денного було включено питання Про внесення змін до міського бюджету, яке стосувалося перерозподілу коштів у зв'язку із необхідністю віднайти кошти для КП «Смілакомунтеплоенерго» для погашення заборгованості за спожитий природній газ перед трейдером, який надавав послуги з газопостачання.
Аби стягти заборгованість трейдер газу подав до суду. Нині триває розгляд судових справ. Опалювальний сезон вже зовсім близько, тож вирішення цих питань є першочерговим, бо без них підприємство не отримає лімітів на газ, а сміляни – тепла в домівках.  Володимир Примак запропонував включити до порядку денного питання внесення змін до бюджету, але його пропозицію депутати не підтримали, мотивуючи це тим, що ще не відомі результати судових засідань та конкретна сума заборгованості теплопостачального товариства за спожитий газ. Коли будуть відомі остаточні результати судових засідань та проведено круглий стіл з питань теплопостачання депутати обіцяли повернутися до розгляду цього питання.  
Начальник відділу забезпечення роботи міської ради Леся Мифодюк пояснила, що бюджетне питання не було внесено до порядку денного у зв'язку з тим, що коштів у міському бюджеті поки що немає, тож розпорядників коштів, які звернулися за перерозподілом бюджетних призначень просять зачекати до початку вересня, коли буде перевиконання міського бюджету.

 
Вільний час учителя це корінь, який живить джерела педагогічної творчості PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Вільний час учителя це корінь, який живить джерела педагогічної творчості

Учитель – творча особистість, яка ніколи не стоїть на місці. Аби спонукати дітей до участі у предметних олімпіадах, конкурсах, турнірах, учитель сам повинен брати у них участь і бути прикладом для своїх вихованців.
Лише в умовах постійної роботи над собою, активного використання інтернет-технологій, учитель зможе ефективно керувати освітнім процесом, стимулюючи при цьому особистісний розвиток кожного учня.
Учителі школи №3-колегіуму постійно беруть активну участь у конференціях, вебінарах (інтернет–марафони вебінарів від видавничої групи «Основа», вебінари від видавництва «Ранок»), які проводяться в режимі он-лайн. На вебінарах пропонують ідеї, які допоможуть зробити заняття в класі більш цікавими для учителя й учнів. Вони є сучасною базою для опанування передового досвіду, формою взаємодії науки і практики, а також способом ефективної дистанційної освіти й підвищення кваліфікації педагогів.
 Літо, відпустка. З'явився вільний час. Не витрачали його марно вчителі школи №3-колегіуму Наталія Калашник та Світлана Павлик, а взяли  участь у «спекотному» конкурсі  «Вчительська десятка» від освітнього проекту «На Урок».
Педагоги  поділилися з колегами власними розробками та отримали за це по 10 сертифікатів, подяки за поповнення бібліотеки проекту «На Урок» авторськими розробками, грамоти за активне поширення власного педагогічного досвіду серед спільноти освітян та за активну участь у формуванні освітнього простору бібліотеки авторських розробок для вчителів,  дипломи учасника конкурсу «Вчительська десятка», стали учасниками вебінарів: «Онлайн-сервіси для створення тестів», «Тайм-менеджмент та ресурси для підвищення ефективності роботи педагога».  
Учительська спільнота пожвавлюється в передчутті нового навчального року. Конкурс для освітян України «Вчительська десятка» продовжується! А наші педагоги, як і раніше, можуть поділитися з колегами власними розробками.
Світлана Павлик, Наталія Калашник, учителі української мови та літератури школи №3-колегіуму

 
Заступник голови ОДА С. Овчаренко надав рекомендації по підготовці до опалювального сезону у Смілі PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Заступник голови ОДА С. Овчаренко надав рекомендації по підготовці до опалювального сезону у Смілі

Участь у роботі 77-ї сесії Смілянської міської ради, яка відбулася 30 серпня під головуванням міського голови Олексія Цибка взяли перший заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко та  начальник департаменту ЖКГ ОДА Сергій Демиденко.
Міський голова О. Цибко відразу надав слово заступнику голови Черкаської ОДА Сергію Овчаренку.
Сергій Миколайович вийшовши на трибуну зробив зауваження, що депутати спочатку мали проголосувати за те, щоб надати слово представнику обласної влади та надав депутатам можливість зробити все у відповідності до  регламенту проведення сесії. Звернення заступника очільника області до смілян було коротким і змістовним та стосувалося алгоритму і конкретних термінів входження Сміли в опалювальний сезон. Сергій Овчаренко окреслив першочергові заходи, які місцевій владі необхідно зробити аби підготувати місто до опалювального сезону:
- Найперше вам потрібно провести окрему позачергову сесію по опалювальному сезону. Сьогодні немає в порядку денному питання про компенсацію коштів, які необхідно повернути трейдеру газу. Дійсно, коштів наразі просто немає і ви можете проголосувати в пусту. Я б не хотів, будучи одним з керманичів області аби у вас сьогодні змінювалася влада. Входити в опалювальний сезон і вирішувати такі питання треба, як кажуть з головою, з людьми, які можуть приймати рішення, підписувати документи, - зазначив С. М. Овчаренко та наголосив, що провести позачергову сесію  та  напрацювати шляхи віднайдення коштів для трейдера мають до 15 вересня.
Паралельно заступник очільника області радив місцевій владі сконцентрувати  увагу на вирішенні питання з НАК “Нафтогазом” та проведенні всіх перемовин з керівництвом цієї організації. Серед першочергових заходів є також виконання перевірки газотранспортної системи, закачка води, підготовка мереж опалення до зими.  
- Наразі в Смілі це не зроблено. В Черкаській області у всіх містах ці заходи вже  проведено, - сказав С. Овчаренко.
Як зазначив заступник голови Черкаської ОДА всі вищезазначені заходи дадуть можливість Смілі нормально ввійти в опалювальний сезон і про їх виконання місцева влада має відзвітуватися перед обласним керівництвом.
- Я не хочу аби місто знову показували по всіх телеканалах. Жодним чином ОДА не може втручатися у справи місцевого самоврядування. Ми можемо тільки рекомендувати, наводити конкретні аргументи, а все інше залежить від місцевої влади, - наголосив Сергій Овчаренко та повідомив, що орієнтовно в 20-х числах вересня відбудеться нарада за участю Прем'єр-міністра України по всім проблемним питанням опалювального сезону в містах України і Сміла там буде питанням номер один.
- Якщо відповідні кроки зроблені не будуть я буду вимушений констатувати факт повної бездіяльності місцевої влади. Люди повинні отримати тепло вчасно,  наголосив С. Овчаренко та закликав вирішити питання кого визначити надавачем тепла за січень 2018 року та подякував місцевій владі за те, що нарешті до Сміли представники обласної влади доїхали по нормальній відремонтованій дорозі.

 
«ПерваяПредыдущая1234СледующаяПоследняя»

Страница 3 из 4
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер