Сегодня : 20 июля, 2018 года, пятница
Баннер
Баннер
Последний выпуск!
Новини
Цікаво про літні народні свята розповіли у краєзнавчому музеї PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Здобувати нові знання, цікавитися історичним минулим свого народу, поринати у незвичний світ дивовижних народних традицій, вірувань та звичаїв завжди цікаво і захопливо. І не важливо, що більшість влітку намагаються відпочити від отримання нових знань, проте завжди знайдуться ті, хто зацікавлений у вивченні чогось нового чи залюбки погоджується оновлювати вже наявні знання. Для таких невгамовних і допитливих відвідувачів міський краєзнавчий музей навіть влітку не  припиняє організовувати та проводити патріотичні екскурсії та лекції на різну тематику. От і 4 липня у краєзнавчому музеї м. Сміли відбулася патріотична екскурсія та лекція на тему “Літні свята наших предків”. Захід провела лектор-екскурсовод Лариса Петрушевець спільно з своїм колегою, керівником ГО “Пошук.Сміла” Андрієм Івановим. Цього разу учасниками лекції стали юні представники місцевої організації Національного корпусу м.Сміли.
На літо припадає кілька значимих свят, які сягають початків праісторичної землеробської культури. Лариса Петрушевець  розповіла про літні свята і пов'язані з ними звичаї та народну обрядовість, сфокусовану на пошануванні природних явищ і їх покровителів, котрі допомагали хліборобові у його нелегкій праці. Тож слухачі заходу почули багато цікавого про    народні свята літа: Трійцю, Зелені свята та Русальний тиждень; Івана Купала(7 липня); Петра і Павла (12 липня);  Іллі (2 серпня), Маковія - (Перший Спас — 14 серпня), Спаса ( 19 серпня) та ін. Цікава розповідь доповнювалася не менш цікавим відео та народним прогностиком.
Слухачі лекції подякували працівникам музею за проведений змістовний захід. Про проведення наступних подібних заходів працівники музею повідомлятимуть заздалегідь та запрошують до участі в них всіх бажаючих. Двері музею завжди відчиненні для цікавих та допитливих смілян різного віку!
Тетяна Письменна

 
«ПерваяПредыдущая123СледующаяПоследняя»

Страница 3 из 3
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер