Сегодня : 25 марта, 2019 года, понедельник
Баннер
Баннер
Последний выпуск!
Новини
Розглянули кандидатури на посади двох заступників міського голови PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Розглянули кандидатури на посади двох заступників міського голови

26 лютого на засіданні комісії з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції, яка пройшла під головуванням депутата Володимира Примака розглянули дві кандидатури на посади профільних заступників міського голови.
На посаду заступника міського голови з питань ЖКГ замість Олександра Риджаніча, який написав заяву на звільнення тиждень тому комісія подала кандидатуру 57-річного Олега Черненка, який нині є помічником Народного депутата Сергія Рудика. Олег Черненко з червня 2016 року по січень 2018 року працював директором КП «МІФК» - компанії, яка робила аналіз ринку і залучення інвестицій для розвитку міста та напрацювала кілька великих інвесторів для Сміли, проте ці інвестиційні проекти не були реалізовані з певних причин міською владою. 5 років і 7 місяців Олег Черненко працював заступником міського голови з квітня 1997 року по листопад 2002 року. 9 років очолював КП «ВодГео». Отримав вищу освіту в Українському інституті інженерів водного господарства м. Рівне.
На засіданні комісії з місцевого самоврядування Олег Черненко продемонстрував свою обізнаність з проблемами галузі житлово-комунального господарства та зауважив, що робота йому відома і її комусь треба виконувати. Найпроблемнішою на сьогодні галуззю ЖКГ в Смілі за словами Олега Черненка є КП «Смілакомунтеплоенерго», адже це найбільш не реформоване підприємство і чи ввійде Сміла в наступний опалювальний сезон не відомо. Є проблеми і на КП «ВодГео». Міські дороги потребують негайного ремонту.
   -  При потребі в рік на ремонт доріг 40-50 мільйонів гривень виділили аж 2,5 мільйони. Це не те що сьози, це просто нічого. І при цьому не вирішено питання ремонту аварійних ділянок по вулицях Соборній і Кармелюка. Питання відкрите, тож де брати кошти на ці ділянки? Роботи дуже багато, але вона для мене відома, - зазначив Олег Черненко.
Секретар міської ради Віктор Федоренко повідомив, що коштів у міському бюджеті на ремонт доріг немає, тож тому, хто працюватиме на посаді заступника міського голови доведеться шукати шляхи фінансування і виконувати обов'язки кризового менеджера.
– Нам треба буде працювати без грошей, робити якісь реформи, використовувати свої знання. Не ми створили цю ситуацію, вона нам такою дісталася, – зауважив секретар міської ради Віктор Федоренко.
Члени комісії одноголосно рекомендували на посаду заступника міського голови з питань ЖКГ Олега Черненка.
Заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Осейко теж вирішила змінити місце роботи. Тож комісія з питань місцевого самоврядування рекомендувала на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, який відповідатиме за напрямок медицини, освіти, культури - Павла Кондратенка, який вже працював заступником міського голови та керуючим справами виконкому при Вадимові Решетняку та якого звільнили з посади за згодою сторін на одній із сесій міської ради 24 лютого 2012 року.
Павло Кондратенко є безпартійним, що відзначив секретар міської ради Віктор Федоренко. Павло Кондратенко запевнив, що не прийматиме популістських рішень, працюватиме в команді та всі рішення обговорюватиме з депутатами, членами виконкому та двома іншими заступниками. Кандидатури заступників міського голови мають затвердити депутати на найближчій сесії міської ради.

 
Тарифна комісія розглянула зменшений тариф на тепло PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Тарифна комісія розглянула зменшений тариф на тепло

Минулого тижня у малому залі міської ради збиралася тарифна комісія за участі керівництва і фахівців КП “Смілакомунтеплоенерго”, керівника управління ЖКГ Сергія Чередніченка, кандидата на посаду заступника міського голови із питань ЖКГ Олега Черненка, представників громадських організацій, які розглядали питання перерахунку платіжок за теплопостачання за січень, перегляд діючого тарифу та необхідність реконструкції та модернізації тепломереж.  
Учасники засідання  діючий тариф на теплопостачання в Смілі  назвали одним із найвищих в Україні, а керівник управління ЖКГ Сергій Чередніченко оприлюднив вартість тарифу на тепло по інших містах Черкащини
-Щоб порівнювати тариф Сміли з іншими містами, слід порівняти відсоток індивідуального опалення, - зауважив керівник КП "Смілакомунтеплоенерго" Станіслав Голубець, адже за його словами нижчою вартість гігакалорії тепла буде там, де мало квартир мають індивідуальне опалення.
- Кількість абонентів, яким надається послуга централізованого опалення в Смілі становить 9 241; 9 060 в будинках, де встановлені загальнобудинкові прилади обліку теплової енергії та 181 споживач в будинках, де не встановлено приладів обліку.  Загальна опалювальна площа, без врахування квартир з автономним опаленням - 406,826 тис, - озвучила дані головний економіст КП  Ніна Козлова.
Не вдалося членам тарифної комісії порівняти діючий тариф 56,22 грн за кв. м. опалювальної площі з минулорічним адже,  як виявилося розрахунків у підприємства немає.
- Тариф приймався з порушенням чинного законодавства без урахування площ, зарплат, вартості та інших складових, - прокоментував начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко.
-  ТОВ “СмілаЕнергоінвест» у січні 2018 року опалювали Смілу останній місяць. У лютому 2018 року послугу теплопостачання надавало вже КП. Документи на основі чого розраховувався тариф  попереднє підприємство нам не надало, - пояснив керівник Станіслав Голубець.
Начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко прокоментував, що лише 20 % зі  100 % споживачів отримали платіжки за теплопостачання в січні за тарифом від 56,22 грн за кв. м. до 65 грн за кв. м. опалювальної площі, інші 80 % споживачів отримали платіжки більше 65 грн за кв.м.
Головний економіст підприємства Ніна Козлова надала інформацію, в яких будинках тариф був нижчим 56.22 грн за кв.м та в яких він перевищив - 65 грн. Найменшою сплата за тепло у січні була в будинках по вул. Б. Хмельницького, 51, де вартість кв. м. опалювальної площі склала 38,10 грн; Б. Хмельницького, 51 ( квартири 110- 119) - 40 грн кв. м; вул. графа Бобринського, 3 - 55 грн кв. м; вул. Вячеслава Чорновола, 56 - 36 грн кв. м; В. Чорновола, 56 (квартири  72-178) - 43 грн кв. м. Найвищою оплата за теплопостачання була по вул. Б.Хмельницького, 40 - 111, 86 грн кв. м; вул. Кармелюка, 86 - 81,46  грн за кв.м; вул. Захисників України, 15 - 94.00 грн за кв.м; вул Кармелюка, 86 - 72.00 грн кв. м; вул. Мазура, 5 - 70 грн за кв. м (по 198 квартиру) та по 360-ту квартиру - 76.00 грн за кв. м.
- Питання не в діючому тарифі, а в тому скільки будинок використав гігакалорій. Так, наприклад, якщо будинок по вул. Б. Хмельницького, 40 за грудень використав 10 гКал теплової енергії ( 75 грн за кв. м), то в січні - 14 гКал ( відповідно тариф склав - 111, 86 грн за кв. м). Середня вартість гКал в січні була  на 40 % більша в порівнянні з груднем. Як підсумували фахівці теплопостачального підприємства в  січні зросло споживання гігакалорій тепла, з 13 грудня зріс тариф, це і стало результатом отриманих сум у квитанціях.  Олег Черненко  повідомив, що підприємству треба дати смілянам чітку відповідь, що стало причиною захмарних платіжок, адже в КП стверджують, що в січні зросло споживання гігікалорій тепла в будинках, а містяни доводять, що лічильники в їх будинках спеціально накручували.
Станіслав Голубець зазначив, що роботу лічильників мають контролювати голови ОСББ чи старші в будинку, а тепломережа тільки подає тепло до лічильників, які  встановлені за інвестиційною програмою ТОВ «Смілаенергоінвест» і на баланс підприємства вони ще не передані.
Керівник управління ЖКГ Сергій Чередніченко повідомив, що жителі будинків не повинні самостійно“підкручувати” лічильники, підприємство перед початком опалювального сезону контролює акти готовності будинку до опалювального сезону, перевіряє вузли обліку, запірну арматуру, щоб та чи інша кількість квартир, що залишилися на централізованому опаленні відповідно до гідравлічної спроможності труб були забезпечені теплоносієм, враховуючи  температурний режим і санітарні норми опалення будинків.
- Є підтвердження, що вдень одні будинки споживали одну гігакалорію тепла, а вночі вдвічі більшу і депутати розповідали, що вночі гуділи труби в будинках. Коли 13-14 лютого виник ажіотаж навколо отриманих платіжок, то показники лічильників знизилися.  Події січня зробили велику зневіру людей у підприємстві, що показується низьким рівнем сьогоднішньої проплати, - прокоментував  Сергій Чередніченко.
Олег Черненко наголосив на тому, що цього року необхідно завершити перехід споживачів на індивідуальне опалення в тих багатоповерхівках, де 50 % жителів вже відмовилися від централізованого теплопостачання, а також слід вирішувати питання з модернізацією тепломереж, реконструкцією котелень та переходом на автономне опалення. Про кроки, які підприємство робитиме в цьому напрямку Станіслав Голубець пообіцяв розповісти після 20 квітня та повідомив, що одним із них є закриття котельні № 25 на РПЗ, яка є нерентабельною та будівництво замість неї кількох автономних котелень.
Тарифна комісія  надала рекомендації підприємству в плані визначення кроків, які може зробити підприємство, щоб перерахувати платіжки за січень, переглянути діючий тариф в сторону зменшення. Фахівці  підприємства категорично відмовлялися це робити та запевняли, що перераховувати платіжки за січень немає причини.
28 лютого на позаплановому засіданні тарифної комісії її члени знову намагалися переглянути тарифи  КП “Смілакомунтеплоенерго” та привести їх відповідність до обґрунтованих. Керівництво підприємства переглянули ключові цифри формування тарифу та надати свої пропозиції, зменшивши рентабельність, що закладена у тариф з  2 % до  0, 5 %. Тобто тариф 56,22 за кв.м. опалювальної площі рекомендували знизити до 53.22, а відтак вартість однієї гКал теплової енергії здешевіє на 25 грн.
Деякі члени комісії та  громадяни таку пропозицію назвали “замилюванням очей”, адже  це не допоможе зменшити непомірні нарахуванням в січні, а сума на яку знизиться тариф — мізерна.
Після довготривалого обговорення члени тарифної комісії рекомендували  виконавчому комітету затвердити тариф з урахуванням відсотку зменшеної складової рентабельності підприємства та створити робочу групу, яка досконало вивчить ситуацію, що склалася з платіжками в січні, щоб якомога швидше віднайти шляхи виходу з кризової ситуації.
Тетяна Письменна

 
Смілянський ОМВК запрошує на військову службу за контрактом PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Смілянський ОМВК запрошує на військову службу за контрактом

Смілянський об'єднаний міський військовий комісаріат продовжує набір на військову службу за контрактом у Збройних силах України кандидатів, які мають середню технічну, професійно-технічну або базову середню освіту від 18 до 60 років. Є можливість підписання контракту від 6 місяців. Наявні вакантні місця для служби в межах області. Кандидатам виплачується грошове забезпечення: рядовому складу — від 10 000 грн, сержантському — від 12 000 грн, у зоні ОСС — від 22 000 грн.
 Крім цього, щорічно надається матеріальна допомога у розмірі місячного грошового забезпечення, а військовослужбовці, які проходять службу в зоні ОСС отримують подвійне грошове забезпечення. Основними вимогами до кандидатів є наявність громадянства України, придатність за станом здоров'я, відсутність судимості та приводів в поліцію, також потрібно пройти жорсткий психологічний відбір. Про це розповів старший офіцер відділення комплектування Смілянського ОМВК Ярослав Миколайович Демченко.
Військова служба за контрактом у сухопутних військах Збройних сил України передбачає грошове забезпечення з 2019 року для СВ від 10 000 грн, для ДШВ — від 11 000 грн, для  ССО — від 12 000 грн. та гарантоване підвищення забезпечення у ході просування по службі і додаткову щомісячну виплату за участь в операціях об'єднаних сил (ООС). Після укладання першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова нагорода в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму (ПМ) в розмірах:  рядовим — вісім розмірів; сержантам і старшинам — дев'ять розмірів, офіцерам— десять розмірів. Виплачується щорічна матеріальна допомога на оздоровлення та допомога для вирішення соціально-побутових питань.
Військовослужбовців  забезпечують речовим майном, харчуванням за рахунок держави ( в ППД — обід, в ООС та на полігоні — триразове харчування), безоплатною медичною допомогою, пільговим санаторно-курортним лікуванням, виплатою грошової компенсації за найм житла. За військовослужбовцями контрактної служби зберігається місце роботи, посада та середньомісячна заробітна плата за рахунок держбюджету при укладенні (продовженні) контракту під час дії особливого періоду. Для осіб рядового складу є можливість укласти контракт на 3 роки, для сержантського і старшинського складу від 3-х до 5-ти років, від 1-го до 10 -ти років під час дії особливого періоду для військовослужбовців за їх бажанням термін проходження військової служби за новим контрактом може бути продовжено, але не більш ніж до досягнення граничного віку - 60 років.
 На 6 місяців можна укласти контракт для строковиків та призваних під час особливого періоду, які вислужили встановлені терміни, а також осіб звільнених під час дії особливого періоду.
Військовослужбовці отримують кар'єрне зростання, статус учасника бойових дій, можуть бути залучені до міжнародних операцій з підтримки миру і безпеки, можуть безкоштовного вивчати іноземну мову ( особи, які перебувають в резерві для просування по службі), отримати земельну ділянку під будівництво та пільги  ( для учасників ООС) та членів їх сімей. Після укладення другого контракту  мають право на отримання вищої освіти заочно без відриву від служби за рахунок держави.
План залучення військовослужбовців на контрактну службу у Смілянському ОМВК за два місяці виконали на 100 %.
-Військовослужбовці можуть залучатися до проходження служби в місцях проведення ООС, але не з постійним перебуванням. Виконавши певний службовий обов'язок під час бойових завдань військовий повертається до пункту постійної дислокації. Бойова бригада поповняється новими контрактниками, які виїжджають на полігон на злагодження і знову їдуть на виконання ООС. У зв'язку з недоукомплектуванням тилові частини (бази, склади та арсенали) також відправляються у відрядження в ООС. Ті, хто залучається до проходження військової служби за контрактом проходять загальновійськову і спеціальну підготовку протягом місяця чи трьох у навчальних центрах.
Як, розповів старший офіцер відділення комплектування Смілянського ОМВК Ярослав Миколайович Демченко за останні два місяці до служби за контрактом Смілянський ОМВК залучив 20 осіб та ще п'ять осіб готуються нині  до військової служби.

 
Сміла отримала номінації газу на березень PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Сміла отримала номінації газу на березень

Про це минулого тижня повідомив керівник  КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіслав Голубець. Підтверджуючий документ продемонстрував секретар міської ради Віктор Федоренко, який подякував керівнику теплопостачального товариства Станіславу Голубцю та своєму заступнику Олексію Гончаренку  за проведену роботу по отриманню номінацій газу, а також смілянам за те, що вони все ж сплатили за теплопостачання.
ПАТ “НАК «Нафтогаз України” відкликав повідомлення щодо припинення (обмеження) газопостачання для КП «Смілакомунтеплоенерго» від 20.02.2019 року направлене підприємству у зв'язку з недотриманням вимог договорів постачання природного газу. “….станом на 27.02.2019 підприємство виконує вимогу пункту 11 Положення про покладання спеціальних обов'язків  на суб'єктів ринку природного газу, затвердженого Постановою КМУ від 19.10.2018 року № 867 та умови укладених з “НАК “Нафтогаз України” договорів постачання природного газу.
З 1.03.2019 року КП “Смілакомунтеплоенерго” включене до реєстру споживачів компанії. З метою уникнення соціальної напруги в суспільстві підприємство просять своєчасно та в повному обсязі виконувати свої зобов'язання. ПАТ «НАК «Нафтогаз України» і надалі готові здійснювати постачання природного газу, дотримуючись вимог чинного законодавства України та положень укладених договорів.
Тетяна Письменна

 
«ПерваяПредыдущая123СледующаяПоследняя»

Страница 3 из 3
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер