Сегодня : 13 декабря, 2018 года, четверг
Баннер
Баннер
Последний выпуск!
Новини
До мітингувальників приїжджав голова Черкаської ОДА О. Вельбівець PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

До мітингувальників приїжджав голова Черкаської ОДА О. Вельбівець

Безстрокову акцію протесту розпочали сміляни у понеділок, 19 листопада. Основна вимога -  аби ПАТ “НАК Нафтогаз України” підписав договір із КП «Смілакомунтеплоенерго» на постачання природного газу без визнання боргів ТОВ «Сміла Енергоінвест» у розмірі 86-ти мільйонів гривень.    18 листопада сміляни підготували звернення до міського голови Олексія Цибка та повідомили про початок 19 листопада безстрокової акції протесту з перекриттям доріг. 19 листопада під Будинок рад активісти позвозили шини. Першою перекрили дорогу  біля посту ДАІ на ви'їзді із Сміли в сторону с. Костянтинівки, а пізніше блок-пост облаштували біля вулиці Громова на автошляху в сторону Кам'янки. Перекривати дороги сміляни збиралися до того часу, поки не буде виконано їх вимог — підписано договір, але без взяття на місто боргових зобовязань.
21 листопада до мітингувальників приїхав за вказівкою Президента України Петра Порошенка новопризначений очільник Черкаської ОДА Олександр Вельбівець разом із своїми заступниками: Костянтином Омаргалієвим, Сергієм Овчаренком, керівником поліції області та ін.
Голова Черкаської ОДА поспілкувався з учасниками  акції протесту, дізнався їх думку та пояснив мету і завдання свого приїзду.
- Якщо до моменту виставлення рахунків, а це 25 листопада, не буде укладено договір з ПАТ “НАК Нафтогазом України”, то за отримане тепло сміляни сплачуватимуть в 4 рази більше від фактично встановленої пільгової ціни на газ, - зазначив О. Вельбівець та доручив правоохоронним органам розібратися із ситуацією по затриманому минулого року керівнику ТОВ “СмілаЕнергоінвест”А.Карпенку, якого звинувачують у фінансових махінаціях із коштами, які надходили із рахунків споживачів.
О. Вельбівець вважає, що смілян вимушених мерзнути на перекритті доріг вдало використовують політики зі своєю  метою, адже незабаром вибори і хтось за допомогою людей бажає заробити собі політичні плюси.
- У Смілі повний колапс за що не візьмися. Владу, насамперед, цікавлять власні політичні інтереси, - зазначив О. Вельбівець та додав, що якщо питання з укладанням договору з ПАТ “НАК Нафтогазом України” не вірішиться, то ВРУ призначить розпуск міської ради та достроково звільнить міського голову.
Поспілкувавшись із учасниками безстрокової акції протесту керівник Черкаської ОДА Олександр Вельбівець поїхав до міської ради аби там продовжити розмову з керівництвом Сміли.
22 листопада після прийняття рішення на сесії міської ради про укладання договору з ПАТ «НАК «Нафтогазом України», що передбачає визнання містом боргових зобовязань, активісти повідомили про завершення акції протесту з перекриттям доріг, а наступного дня прибрали намети та шини з місць проведення акції.

 
Президент призначив нового очільника ОДА і дав йому завдання розібратися з теплопостачанням у Смілі PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Президент призначив нового очільника ОДА і дав йому завдання розібратися з теплопостачанням у Смілі

20 листопада Президент України Петро Порошенко представив нового голову Черкаської ОДА.
Ним став - Олександр Васильович  Вельбівець, який тепер працюватиме замість Юрія Ткаченка.  Олександр Вельбівець має 42 роки, очолював Черкаську обласну раду, був обраний у багатомандатному виборчому окрузі від Партії «БПП «Солідарність». До посади в обласній раді очолював Лисянську РДА, проживає у стм. Лисянка.
Відразу після призначення О. Вельбівця на посаду голови Черкаської ОДА Президент дав йому завдання терміново вплинути на ситуацію із теплопостачанням у Смілі та посприяти тому, аби КП “Смілакомунтеплоенерго” уклали договір з ПАТ “НАК Нафтогазом України” на постачання газу.  Негайно приступити до цього завдання Петро Порошенко наказав вже 21 листопада.
- Якщо треба, моя порада – на пару днів перенесіть приймальню до Сміли, зустріньтеся з людьми, почуйте їх, розкажіть позицію ОДА, розкажіть позицію Президента і завдання. Питання треба врегулювати», – сказав Петро Порошенко.

 
День Гідності та Свободи відзначили у Смілі PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

День Гідності та Свободи відзначили у Смілі

21 листопада в Україні відзначали  День Гідності та Свободи. Це свято встановлено згідно Указу Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції(2004 р) та Революції Гідності(2013 р).
На День Гідності та Свободи у Смілі о 16-00-й годині в малому залі Будинку культури  провели тематичну зустріч “Україна – країна нескорених”, а на центральному Майдані під Будинком рад близько сотні смілян  зібралися на мітинг памяті, аби вшанувати загиблих на Майдані під час Революції Гідності своїх земляків. Участь у заходах взяли студенти та школярі місцевих навчальних закладів, громада міста.  Присутні поклали квіти до пам`ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО, де перед початком мітингу запалили свічки пам'яті. Перед громадою виступив міський голова Олексій Цибко, керівник місцевого осередку Народного Руху України Віктор Овчаренко,  настоятель храму Різдва Святого  Іоана  Хрестителя УАПЦ, отець Михайло Шевчук, настоятель Храму Святої Мучениці Євгенії Богдан Степчук.  
Хором присутні виконали Славень України та хвилиною мовчання вшанували загиблих на Майдані та в зоні АТО земляків.

 
Місто сплачуватиме борги ТОВ «СмілаЕнергоінвест» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Місто сплачуватиме борги ТОВ «СмілаЕнергоінвест»

22 листопада відбулася позачергова 82-га сесія Смілянської міської ради. Участь в її роботі взяли  26 депутатів, які розглянули два питання: « Про внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2018 рік» та «Про укладення Договору на газопостачання з ПАТ «НАК «Нафтогаз України». На засідання доленосної для смілян сесії прибув голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець,  його заступники - Сергій Овчаренко і Костянтин Омаргалієв, керівники правоохоронних органів області. Прийшли також сміляни, аби почути вирішення наболілого для них питання – візьме місто борги ТОВ «Сміла Енергоінвест» як того вимагає ПАТ «НАК Нафтогаз України» чи ні, адже проти цього близько чотирьох днів громадяни мерзли на блок-постах та перекривали дороги.  Начальник фінансового управління Галина Сватко надала інформацію про перерозподіл коштів за листами розпорядників коштів та розподіл коштів в сумі 1 908 300 грн, отриманих при перевиконанні міського бюджету за підсумками роботи за 10 місяців.  795 100 грн. виділено управлінню ЖКГ, з них -  150 000  грн - на виконання програми із зовнішнього освітлення;  600 000 грн - на утримання об`єктів благоустрою СКП «Комунальник»; 45 100 грн - на програму утримання світлофорних об`єктів. Кошти медичної субвенції з державного бюджету у сумі 10,8 млн. грн., розділили наступним чином - 4 225 132 грн. виділили на заробітну плату працівникам медичної галузі, а 6 574 868 грн. залишили без розподілу. З державного бюджету надійшла субвенція на соціально-економічний розвиток міста в сумі 4 364 000 грн, з яких 30 920 грн використають на оплату електроенергії; 2 369 000 грн - на капітальний ремонт по заміні віконних блоків житлових будинків, 800 000 грн для придбання роторної повітродувки для КП «ВодГео», 100 000 грн для придбання та встановлення дитячого майданчика по вул. Ротондівській, 30; 265 000 грн - на придбання дитячого ігрового майданчика у міському парку та заміні дверних блоків міської дитячої бібліотеки;  1 730 000 грн - управлінню освіти, молоді та спорту для обладнання кабінетів закладів загальної середньої освіти, придбання комп`ютерної техніки, металокерамічних обігрівачів для дитячих садочків.
Керівник місцевого осередку «Правого сектору» Євген Саража поцікавився чому така мала кількість людей прийшла підтримати акцію протесту з перекриттям доріг у Смілі та закликав смілян бути активнішими. Голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець зазначив, що після 25 листопада містяни отримають платіжки за тепло з нарахуваннями в 4 рази більшими від реальних з урахуванням подвійного коефіцієнту та виплати розбалансу, бо КП «Смілакомунтеплоенерго» немає договору з ПАТ «НАК Нафтогазом» на постачання газу.
Перед депутатами постало важке питання – прийняти борги попереднього постачальника тепла і укласти договір з ПАТ «НАК Нафтогазом України» та сплачувати цей борг як того вимагає керівництво «Нафтогазу» за умовами договору реструктуризації терміном на 5 років чи відмовитися брати борг? В такому раз і жителі міста, і бюджетні установи отримають платіжки за тепло за подвійним тарифом з врахуванням коефіцієнту 2% та штрафами за розбаланс газу без договору. Начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко заявив, що виною у ситуації, що склалася є й те, що договір із ТОВ «СмілаЕнергоінвест» був розірваний неправильно. Спочатку необхідно було зобов'язати компанію сплатити борг, а потім розривати з ними договір про спільну діяльність. Цифри скільки місту обійдеться газ за умови постачання газу від «Нафтогазу» з підписанням боргів, за умови розбалансу і за умови, якщо місто заключить договір з приватним трейдером озвучив С. Чередніченко та додав, що є можливість погасити борг за допомогою коштів з державного бюджету:
-В «СмілиЕнергоінвест» є різниця в тарифі, що підтверджено протоколом обласної територіальної комісії. Станом на сьогодні підтверджено 10,5 мільйонів гривень і не підтверджено, але підписано міською радою ще 38 мільйонів. Цю різницю треба підтвердить у «НАК Нафтогазі України» та зарахувати її повною сумою на погашення боргу. З державного резервного фонду на безповоротній основі надійдуть ще 30 мільйонів гривень, - пояснив начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко.
Громада міста активно долучилися до обговорення. Свою думку стосовно важкого для смілян питання висловили громадські активісти: Сергій Таран, Віктор Овчаренко, радник міського голови Андрій Журіда, депутати Володимир Бердецький та Володимир Примак, прокурор Черкаської області. Правоохоронці спростували звинувачення їх в бездіяльності та повідомили, що відкриті справи по діяльності ТОВ «СмілаЕнергоінвест» доведуть до логічного завершення, а винних в розкраданні коштів, які надходили від споживачів покарають. Депутати внесли кілька поправок до проекту рішення «Про укладення Договору на газопостачання з ПАТ «НАК «Нафтогаз України» та більшістю голосів підтримали його.
Тетяна Письменна

 
Виконком затвердив нові тарифи на воду та тепло PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Виконком затвердив нові тарифи на воду та тепло

22 листопада в малому залі міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням  міського голови Олексія Цибка. 9 присутніх на засіданні членів виконкому розгянули 25 питань порядку денного.
Заступник начальника управління освіти, молоді та спорту - начальник відділу освіти Марія Яцина проінформувала про списання основних засобів у закладах загальної середньої освіти – № 1 та №2.
Члени виконкому розглянули та прийняли рішення щодо квартирного обліку, виплати допомоги на поховання, безоплатної передачи комп`ютерної техніки на баланс КП «Смілакомунтеплоенерго», затвердили тарифи на послуги зубопротезування ортопедичного відділення Смілянської міської лікарні та тариф на послуги водопостачання та водовідведення КП «ВодГео» ( з використанням внутрішньобудинкових систем). Відтепер водопостачання холодної води коштуватиме 13,20 грн за куб. м, водовідведення – 13,19 грн за куб. м (без ПДВ). Розглядаючи новий тариф на послуги КП “ВодГео” члени виконавчого комітету цікавилися можливістю цілодобового постачання води на мікрорайоні РПЗ, встановленням якісних очисних споруд, фінансовим станом підприємства та заборгованістю за спожиту електроенергію, яка нині сягає 6 млн. грн.  Виконавчий комітет затвердив рішення тарифної комісії щодо тарифів на послуги з централізованого опалення та теплову енергію для КП «Смілакомунтеплоенерго» - 56,22 грн за кв. м, за 1 Гкал – 2337,72 грн. Для бюджетних установ затвердили тариф -  за 1 Гкал - 2609,11 грн. Наприкінці засідання члени виконкому розглянули та прийняли 15 рішень Служби у справах дітей.
Тетяна Письменна

 
«ПерваяПредыдущая1234СледующаяПоследняя»

Страница 3 из 4
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер