Сегодня : 27 марта, 2019 года, среда
Баннер
Баннер
Статьи по медицине.
У Смілі порахують люки та визначать кількість квартир з централізованим та індивідуальним опаленням PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

У Смілі порахують люки та визначать кількість квартир з централізованим та індивідуальним опаленням

Депутат міської ради Володимир Бердецький нагадав членам виконавчого комітету про необхідність проведення у місті аудиту по кількості каналізаційних люків, які належать водоканалу та теплопостачальним організаціям, щоб знати яка кількість люків у місті зараз знаходиться без покришок, а де покришки на люках ще вціліли від рук недобросовісних смілян. Таку роботу вже розпочинали робити у міській раді зовсім нещодавно, але порахувати кількість люків завадив сніг, тож вирішили дочекатися весни. Не вдалося провести заплановане раніше  зібрання членів виконавчого комітету і підприємців, які організовують на території Сміли закупівлю металу та приймають від злодіїв ті ж самі покришки від люків. Запрошені на це засідання підприємці просто не прийшли, - нагадав присутнім депутат В. Бердецький.
- Щодо проведення аудиту по люках необхідно дочекатися весни, поки розтане сніг і виконати цю роботу. У цьому мають взяти участь всі ОСББ, тепломережі, водоканал та інші структури. Засідання спільно з управлінням ЖКГ відбудеться в березні. У Смілі близько 3-х тисяч  покришок на люках відсутні, тільки 1 тисячі покришок не вистачає по водоканалу. До участі у засіданні запрошуватимуть підприємців, які займаються збутом металу та підприємців, які виготовляють антивандальні люки, - пояснив секретар міської ради Костянтин Синьогуб своє бачення вирішення цієї проблеми.
Також депутат В. Бердецький нагадав про обіцянку місцевої влади з кінця цього опалювального сезону  видавати людям, котрі проживають у багатоквартирних будинках дозволи на встановлення індивідуального опалення. У зв'язку з цим вже до початку літа необхідно провести аудит кількості квартир, які знаходяться на централізованому та на індивідуальному опаленні.
- Абонентську базу ТОВ “Сміла Енергоінвест” нам не передали. Без цієї бази ми ні про що говорити не можемо, - відповів секретар міської ради К. Синьогуб та повідомив, що невдовзі має зустрітися з керівництвом ТОВ “Сміла Енергоінвест” та сподіватиметься, що цю інформацію міській владі колишнє теплопостачальне підприємство таки надасть.

 
Смілянським дорогам потрібен капітальний ремонт, а не ямковий PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Смілянським дорогам потрібен капітальний ремонт, а не ямковий

Як зазначив на одному із засідань у міській раді в.о. міського голови, секретар міської ради Костянтин Синьогуб цього року на 70-80 % доріг Сміли має бути здійснений капітальний ремонт асфальтно-дорожнього покриття, а не ямковий.
- Ми відходимо від ямкового ремонту доріг, - зазначив секретар міської ради К. Синьогуб Дороги державного значення, які проходять через місто, ремонтуватимуться у співфінасуванні із обласним бюджетом. Вирішується питання з дорогами національного значення, - повідомив К. Синьогуб, який останнім часом у Києві проводить зустрічі з представниками вищої влади, які можуть посприяти у вирішенні в Смілі питання з ремонтом доріг та допоможуть знайти необхідне фінансування. Як зазначив К. Синьогуб від вирішення питання з теплом він поки що відійшов та  приділяє більше уваги вирішенню проблем з розбитими смілянськими дорогами та боргами водоканалу.
Секретар міської ради К. Синьогуб зазначив також, що для впровадження програми енергоефективності на КП “ВодГео” та вирішення проблеми з вивезенням твердих побутових відходів у Смілі залучили КП “МІФК”, яке очолює новий керівник та перед яким поставлено завдання залучення інвестицій для вирішення цих двох першочергових проблем.

 
Тепло, вода та дороги - основні проблеми міста PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Тепло, вода та дороги - основні проблеми міста

Так зазначив в.о. міського голови, секретар міської ради Костянтин Синьогуб на засіданні виконавчого комітету, яке не відбулося через відсутність кворуму 21 лютого у малому залі Будинку рад. І хоча розглянути питання порядку денного не вдалося, проте важливі проблеми міста: високі тарифи на тепло та відключення котелень від газопостачання, борги КП “ВодГео”, графік подачі води, збільшення тарифу на водопостачання та водовідведення, якість пасажирських перевезень у громадському транспорті та вартість проїзду членам виконавчого комітету вдалося обговорити.
- Ми не працюємо в напрямку як покращити послуги смілянам, а весь час намагаємося врятуватися, приймаючи непопулярні рішення. Декілька засідань тому, ми розглядали питання підвищення тарифів на воду. Сьогодні обговорюємо графік подачі води...Якщо є послуга, і вона комфортна для споживачів, тоді ми можемо підвищувати тарифи.  Точно такі ж у нас дороги, такі ж у нас автобуси некомфортні, я вже не говорю про доступність громадського транспорту для людей з інвалідністю...І при цьому всьому ми намагаємося вирішити проблему перекладаючи її на плечі громадян та підвищуючи тарифи, - зазначив член виконкому Азер Мірзоєв, який порадив переглянути тарифи, що діють у Смілі і, в першу чергу, тариф на тепло, який є одним із навищих в Україні.
Разом з тим, член виконавчого комітету А. Мірзоєв  порадив заодно перевірити ефективність роботи керівників  комунальних підприємств.
- Завершенням такої перевірки має стати не просто перегляд тарифів, а й можливе їх зниження, - зазначив А. Мірзоєв та додав, що таку перевірку мають виконувати не члени виконавчого комітету, а фінансова інспекція, яка оприлюднить відповідні висновки.
А. Мірзоєв порадив питання з приводу ремонту доріг вирішувати за допомогою залучення коштів з обласного та державного бюджетів та просив на наступному засіданні виконкому розглянути питання  зменшення тарифів на тепло та покращення якості перевезення пасажирів із залученням до пасажирських перевезень у Смілі перевізників з інших міст.
Тетяна Письменна

 
Міжнародний день рідної мови PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Міжнародний день рідної мови

«Чим глибше людина пізнає
тонкощі рідної мови, ...тим
активніше сприймає її серце
красу слова».
В. Сухомлинський

 21 лютого увесь світ святкує Міжнародний день рідної мови.
Кожен народ свято береже єдину неповторну національну мову,  у якій захована якась таємнича сила, що в неповторному поєднанні звуків несе чарівну мелодію. Вона передає найтонші відтінки переживань, думки народу.   
  Учні 6-А класу школи №3-колегіуму у цей святковий день взяли участь у мовознавчій вікторині «Мови нашої слова наче музика жива».
  Слова – це кольорові камінці. Мало їх назбирати,   треба ще навчитися з них узори викладати. Після перегляду відео кліпів про рідну мову, школярі поринули у світ краси і милозвучності нашої мови,  вчилися створювати візерунки із слів, збагачували своє мовлення,  щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої.
  Учні 3-А класу в День рідної мови  досліджували її лексичне багатство. Добирали синоніми, антоніми,  та спостерігали за їх використанням у гуморесках, віршованих творах, народних дитячих іграх.
  Рiдна мова... Вона така неповторна, мелодiйна i спiвуча, бо ввiбрала в себе гомiн дiбров i лукiв, полiв i лiсiв, духмяний, п'янкий запах рiдної землi. У народу немає бiльшого скарбу, нiж його мова. Саме рідній мові присвятили вірші учні 3-Б класу, відзначивши Міжнародний день рідної мови!
Прес-центр школи №3-колегіуму

 
Смілянські рятувальники провели навчання для дітей в рамках акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   

Смілянські рятувальники провели навчання для дітей в рамках акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти"

Працівники Смілянського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаськый області провели Всеукраїнську громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти". Захід відбувся на території Смілянського НВК ЗОШ – гімназії ім. В.Т. Сенатора.

Головним завданням акції стало ознайомлення дітей та дорослих з основними правилами пожежної безпеки. Учнів школи було зібрано на подвір'ї школи, де рятувальники продемонстрували бойовий одяг, пожежне спорядження.
Рятувальники продемонстрували дії під час виникнення різних надзвичайних ситуацій. Працівники звернули увагу присутніх на основні правила безпечної поведінки вдома при користуванні електричними та газовими приладами, застерегли школярів від небезпечних ігор із сірниками й запальничками. Присутні дізналися від рятувальників про заходи безпеки у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів. Їм розповіли, як правильно викликати Службу порятунку, які є номери телефонів екстрених служб та що робити у разі виникнення пожежі.
Під час проведення Всеукраїнської громадської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти" школярі змогли дізнатись від фахівців Державної служби з питань надзвичайних ситуацій багато корисної інформації та навчились правильно реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій.
Подібні роз'яснювальні заходи в закладах освіти рятувальники проводять постійно, щоб діти завжди пам'ятали правила особистої безпечної поведінки та вміли грамотно діяти в небезпечних ситуаціях, - зауважила провідний інспектори Смілянського РВ У ДСНС Ірина Лисенко.

Смілянський районний відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області


 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 4 из 55
Баннер
 

ВходВИДЕОРЕКЛАМА:

http://www.youtube.com/watch?v=7cFwKKcjS08 http://www.youtube.com/watch?v=NLAh2ynpHvw http://www.youtube.com/watch?v=urCewuSu0Ag http://www.youtube.com/watch?v=_geXbhWKrEI
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Баннер
Баннер